Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ezért én vagyok a gyereke...

Most ezért én vagyok a gyerekes és idióta? (szituáció lent)

Figyelt kérdés

Ikerházban lakunk. Tudni illik, hogy a szomszéd lánnyal nem vagyok valami jóban, egyidős velem, de a szöges ellentétem, mindenki ismeri, kéthetente másik pasi, erős smink, csilli-villi ruhák, öleb, stb. Ma láttam, hogy Facebook-ra kiírta, hogy ő bizony elég másnapos. Mivel április elseje is van, gondoltam kipróbálom, milyen házimozira kapcsolva zenét hallgatni. A szobáinknak közös fala van. Most egy 10 perce tipegett haza, átjött velem üvöltözni, hogy kapcsoljam le ezt a ricsajt, ő másnapos, fáj mindene és hogy én gyerekes vagyok. Tudni illik, alsóban meg amíg egy suliba jártunk megkeserítette az életemet. Most az anyjának is panaszkodik. Félek, hogy egy ilyen kis egyszerű idegesítésből nagyobb balhé lesz. Most mi legyen? Félek, hogy a szüleim az ő pártját fogják fogni.

14L


2012. ápr. 1. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

halkítsd le ...


de az durva, hogy ő is 14? és másnapos ? pasik ?

2012. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pont ezért csináltam:)
2012. ápr. 1. 10:41
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

én nem halkítanám le.. egyáltalán.

Ha meg elővesznek azt mondanám, h nem volt annyira hangos, de nyilván másnaposan eléggé érzékeny lehet a hallása valakinek.

2012. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Fuckyeah. Jófej csaj lehetsz. Ne kapcsold ki. 11/f
2012. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
én még azért is hangosabbra venném.. :D 14/L
2012. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hangerő marad, de valami lightosabbat kapcsolok neki:) Amúgy köszi a válaszokat.
2012. ápr. 1. 11:22
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Bobbykahh, te már nem 12 vagy? :DDD Nem baj, maradj csak sokáig fiatal :)) Kérdező, le ne halkítsd, vegyen csak vissza egy kicsit a pofájából a szomszédasszonyka!
2012. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
én tuti nem venném lejebb a hangot,sot még ráadnám.nehogy már egy h***e p*csa dirigáljon neked.
2012. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
ja és még olyan zenét tennék amitol még az én fejem is ferobbanna nem hogy az ové.
2012. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%
Olcsó ribanc a csaj, csapassad neki. Bár mindenki rád fog haragudni xD De megérdemli.
2012. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!