Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy szégyellted magad a kisgyereked viselkedése miatt? Mi volt az a szituáció?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Háát, egyszer majdnem. Illetve én szégyelltem magam, de az eset derültséget váltott ki az emberekből...


Villamoson jó hangosan megkérdezte: "Anya, a villamoson nem mondunk olyat, hogy a.nyád p.csája?" (Fejem égett, de hangosan felnvettek akik hallották... :)

2011. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az nagyon tetszik :)
2011. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
:)) Köszi. Hát nekem nem annyira tetszett, de legalább nem kaptam beszólogatásokat. :)
2011. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Pénztárnál elkezdte (dünnyögve) énekelni: "egy a jelszónk, tartós béke..." Nem vagyunk forradalmárok, csak szeret a vonataival játszani, ilyenkor szoktunk néha mondókát mondani, dalt énekelni (mást is, nemcsak ezt!!!). Egy nő mögöttem mosolyogva nmegszólalt: Milyen szépen énekelsz, folytasd!
2011. ápr. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Volt hasonló kérdés,nem találom,oda már leírtam,de leírom most megint.

Másfél éves volt a kislányom.Sokszor bekiabáltam apának a fürdőszobába,mit csinál bemehetek.Sokszor jött a válasz(sajnos)sz@rok.

Játszótérre mentünk kislányommal ott találkoztunk egy ismerőssel.Nagy örömmel kérdezi a kislányomat.Apa mit csinál?A válasz nem váratott magára sokáig:"sz@rik".Azt hittem ott menten elsüllyedek.Azota nem mondjuk így.:)

2011. ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló volt az égés oka. Mondtam a játszótéren, hogy köszönjön, mire jó hangosan: Pics@.
2011. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ültem a bsuzon, ölemben a lányom, kb. 2 és fél éves lehetett. Nem voltak sokan, csak az ülőhelyek voltak foglaltak. Erre a leányzó elkezd mutogatni a velünk szemben ülőre: Nézd anya, ott a csunya bácsi! Én előszőr meg sem akartam hallani, erre még hangosabban mondta és mutatta is. A pasi egyre lejjebbb csúszott, a gallérját az arca elé húzta, mindenki nevetett, én meg hiába próbálkotam azzal, hogy nézz ki, ott a kutyus, a cica... Csak mondta. Vagy egyszer pl. egy tetovált kezű srác állt előttünk, erre megszólalt: Nézd, a bácsi megfirkálta magát.... Illetve mikor az apukája felszállt vele a buszra, és az ősz hajú, szakállas buszsofőrre nézve a leányzó ezt mondta: Jé apa, itt a Mikulás!
2011. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Alinaaa ***** válasza:
Ezek az utolsók nagyon aranyosak. Szerintem ezt az ember úgy veszi, hogy egy gyerek mindig aranyos, és van ilyen korszak. Aki nem, az még nem volt gyerek közelbe.:)
2011. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem ilyen vidám,sajnos. :(

Lehet,hogy butaság,de én nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt.Arról van szó,hogy bármikor látogatjuk a rokonságot,van ebéd,vagy vacsora illetve evésre kerül a sor.Ilyenkor könyörgök,veszekszem,idegeskedem,mert a kisfiam nem hajlandó enni,szinte meg sem hallja,ha beszélek hozzá.

2011. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Húgom(2 és fél lehetett) amikor a boltban az előttünk álló nő kosarába belenézett és jó hangosan megkérdezte tőlünk:A néninek azért kell a borotva,mert annyira szőrös?
2011. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!