Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is normális ha...

Szerintetek is normális ha lenézik azokat akik szakközépiskolába járnak?

Figyelt kérdés
én is szakközépbe akarok menni,de nagyon sokan lenézik,pedig szerintem ha valakit egy adott témakör érdekel jobban is járnak,mert azt csinálhatják amit szeretnek

2012. ápr. 24. 18:37
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én most jövőre szakközépbe folytatom tanulmányaimat de senkinek.nem volt vele problémája.
2012. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Most néztem meg újra a válaszokat. Igazatok van, tényleg sok olyan szakközép van, ahova kell felvételizni. :)) Ahova én megyek városba, ott pl: csak egy iskola van ilyen... de nekem pl nem kellett felvételiznem. Pedig az elmúlt években ez az iskola ahova megyek, a város többi szakközépiskolájához képest jelentősen feltornázta magát.

:))

18:27-es voltam.

2012. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
*egy olyan szakközép iskola van, ahova kell felvételizni.
2012. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én szakközepes vagyok,és szerintem sem normális,hogy lenéznek minket.Én sem nézek le másokat..pld.a szakiskolásokat sem:)

Nekik lesz egy szakmájuk,nekem érettségi,aztán később szakma!Ők is lehetnek okosak pld. az élethez..nem egy olyan szakmunkás végzettségűt ismerek aki kitartó,vagy aki éppen tökéletesen nevel gyereket.A gimnazisták is lehetnek buták..ott van az a fiú,akivel a múltkor megismerkedtem..szegény gyerek olyan konzervatív..ment haza az anyjával a falunapról este 10-kor.Pedig aztán 10.-es lesz:O

Meg a másik,hogy nem is tudok vele miről beszélni.Olyan karrótnyelt a csávó.Nem mondom h én egy humorherold vagyok,mert nem..

(holnap ...ma folytatom)XDD


17/L

2012. szept. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ÉN egy vidéki szakközépben érettségiztem le és most a Corvinusra járok matek szakra. Ennyit arról, hogy a gimi erősebb a szakközépnél. Szakközépben is tanulsz nyelvet, ezáltal tudsz nyelvvizsgázni, ezenkívül ugyan azt az érettségit kell megírnod, amit a gimiseknek...
2012. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!