Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyok érzékeny?

Miért vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés

Régen pl. mindig csodálkoztam, hogy, hogy tud valaki egy filmen sírni, de ma már szinte mindenen ami szomorú elbőgöm magam, mert olyan érzékenyen érint. Nem mondanám, hogy vannak bennem elfojtott érzelmek, és azért vagyok ilyen érzékeny, esetleg a kamaszkor lehet az oka? Ma is olvastam, hogy Guardiola elmegy a Barcából, és annyira elszomorított, hogy pityeregtem egy ideig:(

13/L



2012. ápr. 27. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg a hormonok dolgoznak benned.
2012. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Ez vagy kamu vagy borzalmasan sz*r passzban vagy. Barátaid nincsenek?

Nem hiszem el, hogy 13 évesen mindenen bőgni kellene meg hisztizni mint egy kismama..

2012. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális, nem szabad elnyomni az érzelmeinket.
2012. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Guardiola eligazol a Barcától? :O Hova??? Na ennek utána kell olvasnom:D

Amúgy én is érzékeny típus vagyok, bár mindig is az voltam... Ha lenne kedved beszélgetni dobj privátot. Én is 13/L vagyok..

2012. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy a tinnikor miatt, de ez esetben kinövöd. Vagy egyszerűen ilyen érzékeny vagy. Vannak ilyenek emberek, én is ilyen vagyok, szinte mindenen sírok.
2012. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia :)16 éves vagyok és én is nagyon érzékeny vagyok, sok mindenen sírok, néha még akkor is kijönnek a könnyek mikor megérzek egy illatot, amit már valaha éreztem, mikor visszaemlékszek valamire, csak nem szabad hagyni, hogy elkalandozzanak a gondolataid. A fontos, hogy a suliban ne mutasd ki, hogy érzékeny vagy, mert lesznek olyanok, akik ezt ki fogják használni... nevess... a suliban legalább, és otthon síírd ki magad, :)
2012. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok:)
2012. máj. 3. 20:36
 8/10 anonim válasza:
Én soha nem tudtam sirni sehol most meg akárhol akármin 13/L
2012. máj. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is ilyesmi vagyok.szinte bármin képes vagyok elsírni magam.14/L
2012. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is ez a bajom...utálom :( képes vagyok egy filmen, vagy akár azon sírni hogy más is sír... remélem kinövöm vagy akármi... 14/l
2013. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!