Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hátránnyal indul...

Szerintetek hátránnyal indul az a középsulis aki nem megy a bagoly/gólya táborba? 14/L

Figyelt kérdés

sajnos nem vagyunk túl jó anyagi helyzetbe és a bagolytábor 16ezer Ft,kérdeztem anyát,hogy mehetek-e ,de csak annyit mondott,hogy majd megbeszéljük (de láttam rajta,hogy szeretné,ha mennék csak...)

14L


2012. máj. 1. 16:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem maradsz le semmiről
2012. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről, ez nem gólytábor.. majd ha főiskolás leszel vagy egyetemista, na azt ne hagyd ki.
2012. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ugyanez a gondom, csak az én sulimnál a gólyatábor 34.000 Ft-ba kerülne... Úgyhogy sajnos én sem tudok menni...

14/L

2012. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a középsulison, sem az egyetemin nem voltam anno, semmiből nem maradtam ki, mindkét közösségbe tökéletesen be tudtam illeszkedni. :)
2012. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:))
2012. máj. 1. 16:58
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent a gólyatábor. Én se voltam soha, de nem is bánom.

Hidd el, hogy a többség nem teheti meg, hogy gólyatáborra költsön. :/ :)

2012. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
hát az biztos..főleg itt Borsodba..
2012. máj. 1. 17:01
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem is volt gólyatábor.

Nem amradsz le semmiről.

2012. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy már előtte is írták, semmiről nem maradsz le és simán be lehet illeszkedni enélkül is. És ne sajnáld, hogy kihagyod, általában béna idióta feladatok vannak, amiről a felsőbb évesek azt hiszik, hogy hűdejó, közben meg... :s na mindegy. Meg aztán nem csak az a 16 e , mert kéne költőpénz is, és ez nagyon sok pénz, biztos lesz jobb helye is. Anyud aranyos, hogy szeretné ha részed lenne az élményben, de ha tudod, hogy nem álltok úgy anyagilag, akkor könnyítsd meg a helyzetét, hogy ne legyen lelkiismeret furdalása. Mi is sz*rul állunk, szegény szüleimről tudom, hogy örökké ezen eszik magukat, pedig a tesómmal sose követelőzünk és igyekszünk nem keseríteni őket. Dehát nehéz nekik :( sztem egy gyerek is tehet azért hogy könnyebb legyen a szüleinek, és sztem ez most neked is pont egy iylen helyzet.
2012. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Meg amúgy is azok is egy társaságot alkotnak, akik nem voltak a gólyatáborba. :DDD
2012. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!