Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fura? Tényleg a gólya...

Nem fura? Tényleg a gólya hozza a gyereket?

Figyelt kérdés
A gólya lefosta a háztetőnket pár hete. Erre ma kiderült, hogy a tesómnak gyereke lesz. Régebben (pár éve) a szomszéd kéményén kelepelt a gólya, ott tanyázott egy jó darabig, erre pár hét múlva született ott egy gyerek. De volt már olyan is, hogy a 2. szomszédomnak is a kéményén ott volt párnapig aztán elrepült, végül kiderült, ott is terhes volt a nő, de elvesztette a gyerekét (meghalt a méhébe). Tényleg van abban valami, hogy a gólya hozza a gyereket? Vagy csak véletlen egybeesés? Ja, és nálunk sose szokott gólya lenni a mi házunkon erre nem lekulálta, de akkor amikor már biztos terhes volt a testvérem, csak még nem mondták el.
2012. ápr. 14. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam. Hát lehet, hogy a gólya valami előjel.
2012. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nnnna, a lényeg, hogy addig ne szexelj, amíg ez felmerül benned. :D
2012. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt ajánlom nézd meg, mert akkor elszállnak a kétségeid hogy is lesznek a babák.


http://www.youtube.com/watch?v=6umzWF8pbL8&feature=related

2012. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a "gólya hozta":)
2012. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne.


Már az elsőnél láttam gólyát és jött a gyerek. Másodiknél szintén.

Akkor kezdtem kerülni a gólyákat, ha láttam is, gyorsan elkaptam róla a tekintetem.

Majd 2004-ben szintén láttam, megbámultam. Jött a lányom.


Tavaly nyáron (36 éves vagyok, nem akartam több gyereket!!!!!) megint gólyát láttam, gondoltam már biztonságban megnézhetem.

Pár hét múlva szülök.


LE A GÓLYÁKKAL!!!!!

2012. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen,de igaz. :-) Nálunk tavaly nyáron repült el 3 gólya a ház fölött,pont itt volt a család. Még hülyéskedtünk is,hogy kinek lesz egy,kinek lesz 2 (sógornőmmel). Októberben kiderült, terhes vagyok, a sógornőm karácsonykor mondta el,de félve,mert vérzett picit. Sajnos elvetélt. Mikor megműtötték, kiderült hogy 2 baba lett volna,egy méhen kívül. Én 6 hét múlva szülök.
2012. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is szólt a szomszéd hogy, júliusban, hogy a kéményen ült a gólya. Szeptember 10.-én már nem jött meg :)

Vicces sztorik ezek :)

2012. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó, én hiszek ilyenekben. Remélem hozzánk is ellátogat a gólya:)))
2012. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez csak babona, véletlen egybeesés.
2012. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha hiszitek, ha nem, nálunk furább volt, reggel gólya kelepelésre keltünk fel, azelött még soha sem volt gólya az udvarunkban, aznap viszont mégis, és aznap tudtam meg, hogy terhes leszekl és ami még viccesebb, a szülésem elött az egyik tv-reklámban gólyák voltak, már akkor éreztem, hogy ez egy jel, másnap megszületett, két héttel korábban, mint ahogy ki voltam írva! Na ehhez szoljatok hozzá! :)))
2013. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!