Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hátránnyal indul...

Szerintetek hátránnyal indul az a középsulis aki nem megy a bagoly/gólya táborba? 14/L

Figyelt kérdés

sajnos nem vagyunk túl jó anyagi helyzetbe és a bagolytábor 16ezer Ft,kérdeztem anyát,hogy mehetek-e ,de csak annyit mondott,hogy majd megbeszéljük (de láttam rajta,hogy szeretné,ha mennék csak...)

14L


2012. máj. 1. 16:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

végül is igaz:D

és hát próbálok én is könnyíteni a helyzeten:)

2012. máj. 1. 17:23
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amikor ők már ismerik egymást, az egy dolog. Te lehetsz az "új" :)) amitől izgalmas és érdekes leszel. A többieket már ismerik. :) Kovácsolj belőle előnyt! :)
2012. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam, de én nem is akartam!
2012. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

hát én nagyon szeretnék menni, bár a sulim nem szervez. A barátnőmnek a felvételi értesítővel együtt küldték a programot is, mikor olvastuk szünetben nagyon irigyeltem ...:)

14L

2012. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen fog múlni, hogy be tudsz-e illeszkedni, vagy sem. Vegyük az én példámat: én voltam gólyatáborban, mégis ki lettem közösítve az osztályból, szinte kívülálló vagyok, míg az egyik lány nyaralás miatt nem tudott részt venni, és ő az osztály középpontja. Tehát nem ezen múlik! Tudom, ez egy elkeserítő példa, de igaz.....
2012. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Majd a főiskolai/egyetemi igazi gólyatáborba menj ezek a gimis táborok nem nagy számok,és csak másolatok,ne aggódj nekünk nem is volt,viszont a főiskolai gólyatábor életem egyik legjobb élménye volt

22L

2012. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék, de a mi gólyatáborunk 36 000 FT.
2012. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
én sem megyek gólyatáborba...nekem azt mondta egy 10.-es, aki szintén nem volt, hogy simán beilleszkedett és kb. fél évente jókat röhögnek az egyik gólyatáboros viccen, de ennyi! szval semmi hátránya nincs!
2012. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mint mondtam a főiskolai/egyetemi egy életre szóló élmény. Nem 14 évesen, semmi számottevő, előtted van még az élet.
2012. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%

Igen, az első pillanatok fontosak! DE a barátőm nem ment mert nem ért rá és most mégse lúzer.. szóval azért attól függ mennyire vagy népszerű alkat meg jó fej...

De 16 ezer Ft-ot nem nehéz összegyűjteni augusztusig, főleg,hogy nyáron ezernyi munkalehetőség van.. gyermekfelügyelet, takarítás, vagy köss anyukáddal alkut, elenged a táborba, te pedig mindennap elmosogatsz, vagy ilyesmik... vagy gyűjtsd össze te!

amúgy tényleg fontos, mert az alatt a 3-4 nap alatt mindenki megismeri egymást valamilyen szinten, és valahogy összekovácsolódik az osztály. valamennyire.

2012. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!