Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hová vezet az, ha a mai...

Hová vezet az, ha a mai fiatalság ilyen irányban halad tovább?

Figyelt kérdés

Középiskolás tanároktól szeretném kérdezni, hogy mi a véleményük a mai 15-20 éves gyerekekről illetve fiatalokról.

Minden korosztály más és más. Egy pár évvel ezelőtt még úgy álltak hozzájuk hogy "ők ilyenek, mi meg olyanok voltunk..." De most már kezdenek a dolgok nagyon eldurvulni. Az órákon káosz van és tulajdonképpen azt csinálnak amit akarnak.

Véleményük szerint hová vezethet mindez és miért jutottunk el ideáig? Mert valljuk be, elkezdtek elbutulni a fiatalok. Elbódította őket a beléjük sulykolt sok hamis kép, a sexről, buliról és a gazdagságról. Ahogy én tapasztaltam némelyikük egy elég absztrakt álomvilágban él.



2012. máj. 4. 22:16
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Ne általánosits! Nem mindenki tájékozatlan! És vsn néhány felnőtt, aki elfelejti, hogy fiatal volt!
2015. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Én szerintem erre jó példák azok a filmek, amelyekben a jövőt káosznak mutatják. Bár én nem középiskolás tanár vagyok, hanem ebbe a "fiatal generációba" tartozom mégis azt mondanám, hogy főként az osztálytársak, a net és a felnőttek hibája. Mikor a 12 éves gyerekek ott d*gnak szünetekben a vécében érdemes elgondolkodni, hogy mit tanulnak otthon. Meg persze ha felelsz vagy merszbe is ilyeneket mondanak egymásnak hogy nyald meg egy lány pináját (nem szerettem volna káromkodni meg ilyesfajta szavakat használni csak szerettem volna részletesen szemléltetni). Nos én talán a depressziómból származtatom, hogy vágom a kezem, vizipipázmi fogok, feketében járok de részben az emberi hülyeségnek is köszönhető :')
2017. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!