Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a baja a lányomnak? Egyszer...

Mi a baja a lányomnak? Egyszerűen nem értem. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Teljesen be van zsongva.Ha haza jön a suliból,akkor rögtön napozni megy,vagy gépezik.Nem tanul.Romlanak a jegyei,pedig itt van az alkalom,az év végi nagy hajtás.Suli után elmegy a városba babaruhákat vásárolgatni,mert az unokanővére terhes,és nagyon várja már a pici születését.Legutóbb,pénteken egy előkével és egy bodyval állított haza.Nem mondom,hogy nem szép,mert gyönyörű tényleg.Nagyon aranyosakat talál.Eleinte tőlem kért pár ezret,hogy vegyen babaruhákat.Adtam neki,mondván biztos nagyon várja a babát.Aztán elkezdett nagyon belelendülni.Nem adtam neki több pénzt.Múlt szerdán egy rugdalózóval állított haza.Mikor megkérdezem,hogy honnan volt erre pénze.Erre ő: a saját pénzéből vette.(7 éves kora óta gyűjti a pénzt.Jelenleg 70.000 Ft-ja van.) Mondtam neki,hogy majd elmegyünk a babának vásárolgatni ketten,ne költse a saját pénzét.Megígérte,jó.Erre másnap egy csomag újszülött pelussal jön haza,mondván ő pelenkatortát csinál a babának.Nem tudom leállítani.Meg is érteném,de....Az unokanővére Október 27.-re van kiírva.Még csak 16 hetes.Mi lesz később?Hogy állítsam le a lányom?Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 12. 10:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem,nincs testvére.De elég sok unokatestvére van akikkel sokat találkozik.Velük is ilyen.A legkisebb most 3 hónapos.A barátnőjének most született tesója..
2012. máj. 13. 08:53
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

csak lelkesedés, ilyenkor egy lányban fellendül az anyai ösztön, ez így természetes.

azért tartsd kicsit kordában. ülljetek le beszéljétek meg ezt ketten

mond meg neki, hogy legyen kicsit érettebb, mert ha tényleg szereti ezt a babát (magzatot), akkor megváltozik, mert tudnia kell hogy ez a bab ha nagyobb lesz felnézrá, mutasson neki jó példát

és hogy még ne vegyen ruhát mert nem tudjuk fiú/lány

2012. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd


Ez nagyon nagy :D De aranyos :D Gondolom egyke a lányod, azért van így bezsongva.

2012. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális, én 30 fölött vagyok, de pont így viselkedem most, hogy picike születik a családba :) (bocs, csak megtaláltam ezt a régi kérdést és annyira átérzem)
2018. aug. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ilyet pont ennyi évesen. Aztán kinőttem. Pedig nekem nem is volt rá indokom, csak a jatékbabának vettem(pont újszülött méretű volt). Imádtam vele játszani még 15 évesen is.
2020. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!