Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek ezzel a 15-16...

Ti mit tennétek ezzel a 15-16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Uncsitesóm lánya 16 éves az éven. Leirhatatlanul rossz. Áprilisban volt abortuszon(ami nem az első), mert a barátja.... Fiúkról fiúkra mászik. Az anyja már pszichiáterhez is elvitte, mert nem tudott vele mit kezdeni. Azt mondta az anyjának, hogy úgyis rossz lesz, nem fog megjavulni. Iskolába sem jár, hazudik mindenkinek és úgy állitja be az egészet, mintha a körülötte lévők lennének a rosszak, csak rosszat akarnak neki. Ma este nem is ment haza. Mindenki őt kereste, de nem találták meg.
2012. máj. 29. 00:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ismételjen évet, bár gondolom úgyis az lesz a sorsa.

Kerüljön egy új közösségbe, akár másik suliba is, mert ilyen múlttal szerintem a mostani osztálytársai sem szívesen barátkoznak vele. Így meg pláne magányosnak érzi magát, ha ki van közösítve. Pont az kéne, hogy legyenek barátai, lehetőleg olyanok, akik rendesen viselkednek, jól tanulnak.

2012. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már tényleg csak az segithet, hogy valaki elbeszélget vele, kezdve a kezdetektől , hogy miért történt ez igy.

Kérdem én, mint egy 16 éves leányka anyukája, hogy miért kell megütni egy gyereket? Sokkal jobban használ egy szó ami elgondolkodtatja, mint egy ütés. Szerintem, aki már kicsi kora óta megbeszél mindent a kislányával, kisfiával, annak már nehezebb rossz útra térni.

Nyilván, hogyha 14 évesen pl. le szeretne feküdni a barátjával és szól az édesanyának akkor inkább megveszi az óvszert, és elmond mindent a szexről ( bár szerintem ezt előbb kellene) mint hogy lekiabálja, és rácsukja az ajtót a gyermekére.

De az is lehet, hogy a kicsigyerek nem hancúrozik a társával , mert az édesanyjával akivel nagyon jóban van hatott rá, hogy inkább várjon még. :-)

Persze ezen már nem lehet változtatni , ez igy történt, ha nem szeretne haza menni akkor biztosan nem fog megváltozni a véleménye, akárkivel beszél. :-(

De egy új lehetőség, esetleg egy olyan rokonnal való élés akit ő is szeret , talán még segithet :-)

36.N

2012. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
63%
nevelőintézetbe adnám,ám előtte jól elverném
2012. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!