Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek ezzel a 15-16...

Ti mit tennétek ezzel a 15-16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Uncsitesóm lánya 16 éves az éven. Leirhatatlanul rossz. Áprilisban volt abortuszon(ami nem az első), mert a barátja.... Fiúkról fiúkra mászik. Az anyja már pszichiáterhez is elvitte, mert nem tudott vele mit kezdeni. Azt mondta az anyjának, hogy úgyis rossz lesz, nem fog megjavulni. Iskolába sem jár, hazudik mindenkinek és úgy állitja be az egészet, mintha a körülötte lévők lennének a rosszak, csak rosszat akarnak neki. Ma este nem is ment haza. Mindenki őt kereste, de nem találták meg.
2012. máj. 29. 00:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%
Rohanjatok vele nevelő intézetbe!!Itt már nincs más megoldás!Vagy mutasd meg neki hogy kiirtad ezt a kérdést és hadd lása miket gondolunk róla!Ha rátok nem hallgat akkor vad idegenekre hátha!Üzenem neki hogy szedje össze magát mert igy nem csak saját magának árt hanem a körülötte lévőknek is.Mindenki megutálja majd és nem lesz senkije!!
2012. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
55%
Lefeküdnék vele aztán otthagynám :D
2012. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
16%

Szeretet, kiegyensúlyozott családi háttér kéne mindenekelőtt, egymást szerető szülők, harmónia. És ha kell, az apja megverné időnként. Inkább pszichológus, mint pszichiáter kéne, mert a végső okát, főleg családi hátterét kéne kideríteni a dolgonak és azt próbálni orvosolni.

mondjuk ha egy perverz fiúval kerülne össze, lehet elmenne a kedve a dologtól de nem kívánom neki.

2012. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Előző voltam.

21: azért nem értek teljesen egyet, mert nem ismered teljesen a hátterét, okát a viselkedésénék. lehet sok tőle független tényező pl. gyerekkorában alakította ki ezt nála, vagy akármi, így nem feltétlen őt kéne büntetni. bár lehet h tényleg hatásos lenne, de ezzel együtt a végső okokat is ki kéne deríteni. :)

2012. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
24%
Előző voltam, a nevelőintézettel egyetértek!
2012. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem értelmesen kellene vele beszélni, és nem harcolni vele. 16 évesen már szinte felnőtt, és ha bántják, csak menekül.

Ő is pont annyira fontos gyerek, mint a pocakban lévő kicsi, és megérdemli a törődést is. Mellesleg az anyjának sem kellett volna teherbe esni, ilyen helyzetben, amikor az első gyereke épp tönkreteszi a saját életét.


Szerintem tablettát kellene szednie a lánynak, meg a szülei vegyenek neki óvszert, és adjanak helyet az otthonukban a szexuális együttlétre a pasijával. Na ekkor talán nem veszítenék el a lányuk szeretetét.

2012. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
67%
Ajánljátok neki a prostimunkát! Vegyétek fel a kapcsolatot egy stricivel, aztán próbáljátok meg rábeszélni, hogy dolgozzon neki. Úgyis fiúkról fiúkra mászik, ugyanazt fogja csinálni, mint eddig, de legalább pénzt is kap érte.
2012. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Én tegnap beszéltem vele. Nem agymosást kapott tőlem, hanem csak 1-2 jó tanácsot kezdetnek. Remélem fog változtatni egy kicsit. Már az is haladás lenne.

Úgy beszéltem vele mint egy barátnővel és nem mint egy rokon a sok közül akik csak rizsáznak neki, hogy miért tett ilyen dolgokat. És lám, megnyilt nekem, remélem nem hazudott és tényleg változtatni fog.

2012. máj. 30. 16:53
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is remélem, hogy magába száll.Jól tetted, hogy normálisan elbeszélgettél vele.(:
2012. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
A világ úgy működik, hogy ok és okozati összefüggések vannak benne. Azt kéne kideríteni, hogy miért ilyen, miért alakult így a viselkedése, hová menekül, és ki elől ebbe.
2012. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!