Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok ha 15 éves...

Mit csinálnátok ha 15 éves fiatokról, aki egyébként nagyon jó tanuló, kiderülne hogy cigi és drog függő és bulikban rengeteget piál?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

6-os, hidd el nekem, elmondták az akkori 21-22 évesek a te korosztályodról is tök ugyanezt


ez inkább amiatt van, hogy magadat már komoly felnőttnek gondolod, a "kis hülyék" meg még szerinted gyerekek

2012. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szerintem a cigizés 15-17 baromi káros, és nem kellene bagózni, egyszerűen nem fogják tudni letenni 40 évesen sem.

a cigi semmivel sem jobb mint a drog, csak legális, mert k*rva sokat kap belőle az állam

2012. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11%
Borzasztóan haragudnék magamra, hogy ennyire vak voltam, hogy eddig ezt nem vettem észre! Leállítanám mindenről, majd szakemberhez fordulnék vele együtt!! Emellett mélyen magamba néznék...bevállalnám a családterápiát is.
2012. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Alkalmankénti fűtől is lehet baja, ha hajlama van valamiféle pszichés zavarra! Ismertem sajna több ilyen fiatalt, akit a mai napig kezelni kell az akció után.
2012. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést Tőled,aki annyira ismersz engem,hogy tudd mennyire vagyok érett. Biztos a Te édesanyád hagyott ott titeket,a nyakadba varrva ezzel egy asszony teendőit,mert az apád az önsajnálatba temetkezett és egész nap dolgozott,a testvéredet is Te rendezted,tanultál vele és etetted,emellett élned kellett a saját életed is.. Soha senkinek nem panaszkodtam,hogy mennyire nehéz nekem,de ne haragudj bántó volt,amit írtál. Főleg,hogy totálisan látatlanban és ismeretlenben írsz ilyet.. És igen,egy 15 éves még gyerek! Akkor is,ha nem vagyok egy 40 éves felnőtt,aki már annyit tapasztalt..
2012. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ne vedd magadra, amit írtál abszolút tipikus volt ennyi idősen, függetlenül attól mit éltél át, a te korosztályod ilyeneket mond

és így van, nem látom az embert mögötte, a sorsodat sem, csak abból tudok gazdálkodni, amit leírsz

2012. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
ilyen nem létezik mivel ha függő lenne már nem tudná a nagyon jó tanuló színvonalat követni mivel fontosabb lenne a függőségek....
2012. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Elsőként átgondolnám, hogy szülőként mekkora felelősségem van a helyzet kialakulásában (k...nagy), utána leülnék a gyerekkel egy nyugodt beszélgetésre és imádkoznék, hogy talán nem b...tam el még végérvényesen a dolgot azzal, hogy nem neveltem a gyerekemet.
2015. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!