Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek a 13...

Szülők! Megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy egy 15 éves fiúval járjon? És, ha igen mit engednétek meg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 22:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
4%
Én most 14 vagyok, a pasim 14, és imádjuk egymást. Anyu megbízik bennem. Nekem volt 13 évesen 15 éves pasim, okésan ment, de nem illettünk össze. Nem azért mert szexelni akart (erről szó se volt. Hidd el a lányodnak se fog eszébe jutni) hanem mert ugy mutogatott mint valami trófeát...a mostanival csodásan vagyunk. Nincs szex, de aludtunk már együtt: ) tud vigyázni magár az a lány, ne féltsd! És remélem nem gondolod komolyan hogy te döntöd el hogy kivel jár...
2012. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
31%

És itt van a kutya elásva! Anya, hát nem gondolod, hogy te döntöd el kivel fog járni?! DE IGEN! Egy szülő sokkal tapasztaltabb, mint egy tinilány, akit elvakít a rózsaszín köd! Persze, nem ő fogja kiválasztani, hogy xy-nal kell járnod, de van beleszólása, legalább is egy normális családban, ahol nem a befőtt teszi el a nagymamát. Ha a lányod elég érett, megengedheted neki, hogy 15 éves fiúval járjon, és bíznod kell abban, hogy jól nevelted, és nem csak a lepedőtornán jár a kicsi esze. Azért azt javaslom ismerd meg a fiút, esetleg a szüleit, hiszen nagy az Isten állatkertje..Na, lehet, hogy ezért most megy a leszavazás, amiért nem képviseltem a csili-vili új gondolkodásmódot!

14/L

2012. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Lehet hogy már késő a válasz, de leírom az én sztorimat. Én 13 éves vagyok (7-es) akit kiszemeltem ő 15 éves(8-os).


Anyukám ismeri a fiú családját. Nagyon rendes család. Az anyuka doktornő, apuka pedig a falusi templomban lelkész. 4 gyerekük is van. Anyum nem nagyon szeretné hogy még barátom legyen, de ebbe simán belemenne, mert tudja hogy a család egy olyan kedves és segítőkész család hogy gondolkodás nélkül "áldását" adná ránk. Bár még a helyzet sehogysem alakul mert eddig nem beszéltünk még sosem, csak minden nap látjuk egymást suliba és mindig nézzük egymást. Bár ha már az összemosolygás megtörténne, akkor már én lennék a világ legboldogabb embere. Még megtörténhet bármi,l én kitartóan várok a fiúra.:)

2012. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!