Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Nem bírom tovább...

Mit tegyek? Nem bírom tovább a 19 éves Fiam totál lazaságát?!

Figyelt kérdés

43F vagyok,12 éve egyedül nevelem a Fiamat.Laktunk vidéken,most Pesten.Össze vissza bugdácsol,tele igazolatlannal,teljesen laza.Állandóan csak az amerikai repper feketék érdeklik.Semmi munka,semmi itthoni együttlétben nincs benne.Mindent elhagy,elront,sose ér oda sehová időre,stb.Én dolgozom elég sokat,van egy jó pérkapcsolatom,de úgy érzem,ez miatta fog tönkremenni.

Gyomoridegem van,remegek,nem tudok enni,nyugodtan élni,a munkámat végezni.Lehet,hogy szemétség,de szabadon engedném leszívesebben,a haverjaival társbérletbe.Kifizetném a lakbért,csak hagyjon élni.Én precízen dolgozom,Ő meg ilyen.Tökre nem vagyunk egy hullámhosszon,és teljesen kivagyok ettől,félek,hogy ha ez így megy köztünk tovább,abból mégnagyobb baj lesz...


2012. jún. 28. 09:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én nem apaként, de úgy megpofoznám, a többi a te dolgod lenne. Nekem hála istennek nincsenek "fekete" ismerőseim, nem tudok érdemben hozzászólni a témához, de kényszerítsd munkára ha már tanulni nem akar vagy nemtudom...
2012. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha szeretnél belőle embert faragni akkor elkapod a grabancát és belevered hogy ha nem érettségizik le legalább 3asra akkor fel is út meg le is. Ha már leérettségizett (vagy szart bele és nem csinálta meg) akkor késő, nem tudok mit mondani, egyébként is már felnőtt. Ha meg ilyen "nagy" amerikai majmok után vágtat akkor sajnos ott fogja végezni mint ők. Általában utcán vagy drogtanyán.
2012. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!