Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd 15 éves lányodat a...

Elengednéd 15 éves lányodat a Balatonra a barátaival?

Figyelt kérdés
Sajnos én és a férjem is egész nyáron dolgoztunk, nem kaptunk szabadságot. Minden évben leszoktunk menni a Balatonra nyaralni mert van egy vízparti házunk. Viszont idén így erre nincs lehetőség de ő nagyon szeretné levinni pár barátját. Szerintetek megengedjem?

2012. júl. 1. 15:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én nem ivástól vagy ilyenektől félnék, mert vannak még megbízható gyerekek, de bármikor történhet olyan dolog, amivel nem tudnak megbírkózni, mert még fiatalkák, tapasztalatlanok.
2012. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is várni kéne még 2-3 évet.
2012. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

Én konkrétan magamat nem engedném el idén (15 vagyok) a barátaimmal Balatonra... Felelőtlen az, aki elengedi így a gyerekét. Egyértelműen nem!


15L

2012. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én sem! Ki tudja, milyen emberek vannak ott.
2012. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem engedném meg. Jól írták azok a személyek, akik felsorolták a vészhelyzeteket, illetve a sztorit, hogy mik történnek ott... Ilyen korban van, hogy érdekes a veszély, illetve a bulit, az ivást, ami még történhet, ha vannak fiúk is, le sem írom, stb. összekeverik az életörömökkel... És ezeket ugye simán meg tudnák csinálni "egyedül".
2012. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok, engem anyum felnőtt baráttal/barátokkal elengedne.
2012. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Végül is úgy döntöttem a válaszok ellenére, hogy megengedem neki. Megkértem az unokaöcsémet aki 24 éves, hogy menjen velük is figyeljen rájuk. Emellett megkértem a szomszéd házaspárt is akikkel nagyon rég óta jóban vagyunk, hogy ők is tartsák rajtuk a szemüket.
2012. júl. 4. 12:45
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek személyiségétől függ.
2012. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Te ismered a lányodat, neked kell tudni, hogy megbízható-e vagy nem? Ha igen, és okos, akkor engedd el. Ennyi szabadság jár neki. Telefonáljon haza mindennap, és ha bármi van, azonnal szóljon.
2012. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 candykiller ***** válasza:
Én 12 éves vagyok és én is fogok menni bnőimmel. Mondjuk velünk lesz felnőtt, úgy más! :)
2012. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!