Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el szüleimnek...

Hogy mondjam el szüleimnek hogy meg ismerkedtem 1 jó pasival?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. nagyon szeretem azt a fiút és ő is szeret de nem tudom hogy mondjam el anyukámnak!!! már volt randi is amiről anyám nem tudott!és még mindig nem tud
2009. júl. 11. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
húzós ügy!:s csak szép lassan tálald be neki.... pl.: Anyuci lehet hogy ellenzed de megismerkedtem valakivel akivel boldog vagyok, és szeretném hogyha nem tiltanád el tőlem..... Már jártam igy , de egy idő után meg fogja szokni hogy van egy barátod sztem..
2009. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot igazad van
2009. júl. 11. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem lány vagy. :D

Akkor úgy némileg könnyebb lesz közölni hogy összejöttél egy fiúval.

Mondjuk az is sokat nyom a latba, hogy hány éves az a bizonyos fiú.

Egyébként meg ha minden stimmel, tehát te lány vagy, a fiú meg nem idősebb úgy 15-nél akkor úgy kell elmondani hogy "Figyelj anya! Összejöttem egy fiúval."

2009. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De te feltétlenül elszeretnéd mondani, vagy csak úgy érzed hogy kötelező elmondani..Mert én pl. nem mondtam el anyumnak az első fiúm.. sőt az utánuk lévőket sem.. Mindig látták rajtam hogy szerelmes vagyok, de ez rám tartozik. anyu mondta, hogy őt nem érdekli mit csinálok, csak szex ne legyen, ha mégis megtörténik védekezzünk és ha teherbe esnék akkor rögtön szóljak neki.. Na ez elrettentő példa volt számomra.. :D Terhes->Én?! Szóval 16 vagyok és még szűz!(Na a környezetemben ez elég ritka.)

És ha annyira elakarod mondani anyudnak akkor elé állsz és kerek perec megmondod neki. "Anyu szerelmes vagyok mint az állat! És ő is belém!" Ennyi.. :)

2009. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lány vok és 14 a pasim!
2009. júl. 13. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!