Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Manapság hány évesen beszéljen...

Manapság hány évesen beszéljen a szülő a lánygyereknek arról hogy majd menstruálni fog?

Figyelt kérdés
Csak 8 és fél éves .
2008. máj. 4. 18:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Én felvilágosítottam a lányomat mégis nagyon meglepődött,hogy alig töltötte be a tízet és megjött neki.Azt javaslom már most kezd el.Vannak könyvek és felvilágosító kisfilmek ilyen korú gyerekeknek,nézzétek ,olvassátok együtt.
2008. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
53%
Hát nekem anya sose mondott semmit, amiket barátnőmtől hallottam 3.ban megkérdeztem tőle hogy igazak-e, mondta hogy igen, de honnan tudom?:D Hát már akkor voltam 9-10 éves...és 11 évesen megjött. Tudtam mi történik, csak kicsit berezeltem hogy mindig ilyen rosszul leszek meg most már nem mehetek mindig strandra? és hát így is lett,olyankor suliba se megyek, utálok is menstruálni, gyűlölök lány lenni már 3 éve de hát ez van, ezt kell szeretni...És 8 és fél éves korában már nyugodtan mesélhetsz erről, én 9 évesen is úgy éreztem hogy le vagyok maradva.
2008. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
58%
A be vállt módszer a tizenkettedik szülinapra felvilágosító könyvet adni és később megbeszélhetitek mi van benne.
2009. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
én is azt javaslom hogy 9 éves korában szerintem...:)
2009. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
11 évesen már világosítsd fel:)
2010. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!