Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom rossz társaságba...

A lányom rossz társaságba keveredett mit tegyek?

Figyelt kérdés

A hétvégén verekedett be kellet vinni a kórházba mert fel repedt a szája.Boxol és a klubjából ki akarják zárni miatta.Nagyon jó kislány volt de mikor gimibe ment akkor új barátai lettek és nem a jó gyerekek kategóriából.

Isznak cigiznek meg ki tudja még miket csinálnak.

Mit tegyek?

Egy aggódó anya.


2012. júl. 30. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
beszélgess vele kérdezd meg hogy miért jó ez amit csinál most. hogy régebben olyan jó lány voltál akkor most mért teszed tönkre magad. ja ha nekem lenne egy lányom és ez történne vele megnézetném vele a 13 című filmet tanulságos nagyon
2012. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mert ez a "menő" gondolják ők...a film tényleg tökéletes példa! azt kéne vele megértetni h amit eddig elért azt is elveszítheti ezzel..nem is beszélve a jövőjéről...
2012. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Örülj neki, legalább így nem fogják kiközösíteni.
2012. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
inkább legyek ki közösítve mint hogy igyak cigizek meg amit akarsz 16 éves vagyok első válaszoló
2012. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
19/lány. Legjobb ha megbeszélitek. 13 éves és ez pont az a kor mikor mindenkinek meg akarja mutatni az ember hogy ő már tud vigyázni magára és mindenki előtt ő akar lenni a nagy valaki! Ne aggódj mert ez a "dinka" korszak magától is el fog múlni, de ha mondjuk rá tudnád venni valami más fajta nyugodtabb hobbira mint például a jóga vagy esetleg úszás valami vizisport, szerintem hamarabb sikerülne kikecmeregnie ebből az ideiglenes kamaszkezdemény korból.
2012. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

"inkább legyek ki közösítve mint hogy igyak cigizek meg amit akarsz 16 éves vagyok első válaszoló"


Gondolom te még sosem érezted magad kiközösítve...

2012. júl. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj több időt együtt tölteni vele, ismerd meg. Érd el, hogy megbízzon benned annyira, hogy elmondjon magáról mindent. Kik a barátai, miért barátkozik velük, hova járnak szórakozni.

Cigire és piára pénz is kell, ne adj neki csak úgy zsebpénzt, dolgozzon meg érte. Házimunka ilyesmik.

2012. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

semmiképp ne erőből közelíts, mert annál inkább ellenáll majd, és az ellenkező hatást éred el vele. ha jól sejtem, 15 a lányod, ebben a korban már nemigen lehet neki parancsolni, és ha a társaság a hátvéd, a büntivel se sokra mész, még képes elszökni otthonról.

észérvek kellenek, mint egy felnőttel, úgy beszélj vele, próbáld meggyőzni, ne azt mondd, h ő még kicsi ehhez, hanem azt, ami az igazság: egy ilyen banda teljesen tönkreteheti az életét. mondd meg neki, h ezek nem igazi barátok, csak a balhét akarják, jó arra h megérezze, milyen bandatagnak lenni (én is voltam, verekedtem is), de soha nem állnának ki érte, ha valami komoly baja lenne, max. a verekedésben, de milyen barátok azok, akik közé 3-5x nem mész el, és el is felejtettek? mert ezeknél így megy. ha ott vagy, együtt röfögtök, ha nem, senkinek sem hiányzol. nem ez az igazi falkaszellem!!! ezek csak a balhéhaverok. akkor már legalább legyen egy másik, normális bandája is, akik összefognának érte, ha baja esne.


egyébként meg világosítsd föl mindenről: a cigi, a pia, a kiskorú szex veszélyeiről, és biztosítsd arról, h mindig minden esetben kiállsz mellette, és segítesz neki. és h mindenek fölött szereted, akkor is, ha rosszat csinál. így eléred, h legyen önbizalma, ami + az esze talán megvédi őt a veszélyektől.

2012. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

ma 01:05

képzeld nem vagyok kiközösítve vannak barátaim osztálytársaim akik nem részegek és nem cigizik magukat halálra. én is ittam már és ki próbáltam a cigit de úgy gondoltam fölösleges vele élnem.


A társaságommal elmegyünk moziba sétálni beszélgetni és nem abból áll egy péntek este hogy olyan részegek legyünk hogy ne bírjunk fel kelni életembe nem voltam kiközösítve

és a lánykának is rá kéne jönnie hogy az rossz inkább legyek kiközösítve mint h egyszer a rendőrök vigyenek haza hogy ez és ezt csináltam véleményem ennyi és bocsánat hogy 16 évesen nem úgy gondolkodok mint a mai fiatalok 80%-ka

2012. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
A középiskolák kb 60-70%-a iszik és cigizik. Örülj neki hogy normális a lányod. Ami a verekedést illeti, ez nem valami lányos dolog :/. A mester nem lesz boldog ha megtudja, szerintem elbeszélgethetnél vele.
2012. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!