Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 es fel eves lanyomat hogy...

18 es fel eves lanyomat hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Jol tanul es segit a hazimunkaba.

De mit szabjak meg neki?

Minden hetvegen bulizik es mindig mas fiuval latom setalgatni. Ezt engedjem neki? Nincs megszabva meddig lehet kint. Nincs nagyon szabadon elengedve? Es minden vasarnap latom rajta hogy haldokol a masoapossagban. Mien pelda ez a 7 eves huganak?


2012. okt. 4. 21:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
10! Felre ertettel... nem azt mondtam hogy mindenhetvegen massal fekudjon ossze, mert ez a helyes... Ne forgasd ki a szavaim kerlek:-)) En is rengeteg fiuval setalgattam, logtam,buliztam, moziba mentem, mindig masikkal, persze mindenki arrol beszelt mekkora egy konnyuveru no vagyok... AZT VISZONT SENKI NEM TUDTA HOGY 18 eves koromig peldaul szuz voltam:))) Nem minden az aminek latszik... Csupan ezt akartam mondani, ezzel.. elvezze az eletet persze mertekkel!!
2012. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es! A 9. és 4. választ én írtam, rám értetted, hogy fiatal és naiv vagyok? 37 éves vagyok, azt hiszem, van már némi élettapasztalatom :) Persze lehet, hogy én tévedek, de a látszat alapján nem ítélem el azonnal a kérdező lányát...
2012. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ha jól tanul és segítőkész, szerintem szüksége is van a kikapcsolódásra. Ha most kezdesz el tiltani neki valamit, maximum annyi fog változni, hogy legközelebb letagadja. A fiúkat meg szabad cserélgetni, az ismerkedés természetes.

Előbb-utóbb szerintem kinövi ezt az időszakot, addig csak arra kell figyelni, hogy ne a detoxban kössön ki.

Az én szüleim is lazán fogtak, ki is próbáltam mindent, de beláttam, hogy nem szabad rászokni a dohányzásra, nem érdemes drogozni és hasonlók. Szóval, a bulizás nem bűn, de ha elmondod, hogy valamivel nem értesz egyet, javaslom, hogy éreztesd vele azt, hogy mellette állsz és kitartasz mellette, és ez az ő saját döntése.

Ha jól tanul, feltehetően elég intelligens ahhoz, hogy ezt felfogja. :) Na meg már nagylány. :)

2012. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!