Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan állítsam le a lányomat?

Hogyan állítsam le a lányomat?

Figyelt kérdés

A lányom 15 éves. Vagy fél éve kikönyörgött egy kis tetoválást a bokájára. Az apja is belement meg nagy nehezen én is beadtam a derekam.

De most egyre jobban elkezdte érdekelni a dolog. Hennát csinál magának meg tűfilccel rajzol magára.

Most már tetováló gépre gyűjt. Nem magának csinálná a tetoválást mert 1. nem engednénk , 2. magának úgyse csinálná meg , olyanra meg úgysem hagyná aki nem ért hozzá. Tetováló boltban kaphatő műbőrre csinálná.

45/N


2012. jan. 24. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

és mi itt a kérdés?

gondolom rákattant a tv-be nézhető tetoválós műsorokra (LA ink, Miami ink..), amikor ezt néztem, bennem is fellángolt ez. Sőt, ennyi idősen kb minden akartam lenni.. hagy gyűjtsön, majd úgyis megunja :)

2012. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja amúgy 22/L (tegyük hozzá hogy én rocker vagyok 14 éves korom óta, tőlem aztán nem áll messze a fekete, az alkohol meg a tetoválás.. mégse vagyok egyiknek a függője sem.)
2012. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért baj?

Főleg ha nem is magára csinálná. Ezt most nem igazán értem.

2012. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Kamasz, elkezdett valami iránt komolyabban érdeklődni. Okosan, tanítva támogassátok a céljai elérésében. Ösztönözzétek a gyűjtésre. Most lehet furán nézel, de ez azért fontos, mert tudja, hogy bennetek megbízhat, támogatjátok, egyben nem engeditek hülyeséget csinálni. Nem mellesleg megtanul bánni a pénzzel illetve gyűjteni arra, amit szeretne. Úgyis megunja és ez is csak egy kamasz nyavalya, de pont egy ok arra, hogy elinduljon.
2012. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok a te nevelésedbe beleszólni, de szerintem erre semmi szükség. Az odáig oké hogy ellenzitek a tetoválást ez érthető is. De itt nincs probléma ha magára egyrészt nem is tudná csinálni mivel nem is akarja, másrészt ő csak próbálkozna műbőr darabkákon, és ha úgy van akkor lehet hogy később saját szalonja is lehetne, és azért ha jól menne a dolog lehetne keresni vele. Én végül is hagynám hogy csinálja azzal a feltétellel ha nem saját magára csinálná a tetkókat. Eddig ezzel nincs gond.
2012. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Az nem baj ha érdeklődik iránta, a lányomnak is van egy tetoválása igaz a legjobb barátja elvesztése miatt.

Amúgy nem hinném hogy megengedtem volna neki de ez olyan dolog ami már nem változik meg.

Ha érdekli , hadd csinálja. :-)

35.N

2012. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már több mint a fele pénz megvan. Szülinapi,karácsonyi pénzből "összekuporgatta" , meg volt neki még egy kevés.

Igen, most még furcsán nézünk rá, azért még mégiscsak 15 éves. Bár lehet, hogy javára is válna.. ki tudja,hogy mi lesz még ebben az országban.

2012. jan. 24. 16:20
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Én is tetoválógépre gyűjtök, mondjuk nekem apukám is ilyen és ő is ad bele pénzt, támogat, hogy elkezdjem. Ő disznóbőrön gyakorolt fiatal korában:) Én is kicsit belekóstolok, aztán meglátjuk, mi sül ki, rossz nem lehet.

14L

2012. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ősszel lett tetoválásom, anyukám emlékére, tehát nem csak egy múló fellángolás. Sőt, ha nagy leszek, szeretnék tetoválni. Nem kell leállítani, csak akkor, ha nagyon sűrűn akar tetováltatni. Nekem engedik itthon, de mindig egy évet várnom kell a következőig. Tehát a következő leghamarabb nyáron lehet. :)

16/l

2012. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek engedjük meg neki?

Azt sem tudom még, hogy hol fogja ezt eleinte elsajátítani. Mert több százezres tanfolyamra nincs keret.

2012. jan. 24. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!