Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha megaláz az...

Mit tegyek, ha megaláz az iskolában és ezért már utálok bemenni?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem el a gimit és van egy osztálytársam,aki általánosban is velem volt egy osztályba.Általánosban elég jóban voltunk,7.-ben a legjobb barátjának hívott,de 8.-ban "bekattant" nála valami,azóta csak a csőgatyás,Apple cuccos,"jaj,de helyes vagyok,mert folyton más csajjal fekszek le" srácokkal van és ő is ilyen lett...

Szeretem,akárhányszor megbánt és megaláz mások előtt,nem tudok mit csinálni ez ellen.De már kicsinálom magam emiatt...1 éve minden nap sírva alszom el,folyton azt nézem Facebookon,hogy éppen mit csinált aznap.De elkezdődött a gimi és az osztálytársaim lettek a haverjai,akikkel együtt lóg.Előttük megaláz és beszólogat,de nagyon durván,múltkor az egyik mellettünk elsétáló tanár fordult vissza és közölte vele,hogy fogja vissza magát,mert nem egy kutyával beszél,hanem egy lánnyal.Már annyira rettegek,hogy éppen mivel fog bántani,hogy 6 napja nem járok suliba,mert "beteg vagyok",de ezt nem csinálhatom 4 éven át.


Viszont bármit kér,megteszem neki.Pl. én írom néha a házijait,2 dogát írtam már meg helyette és ha lebuktunk volna,én is 1est kaptam volna.


De nem értem,hogy miért csinálja,amikor mindenki mással jól kijövök,vannak barátaim.Szóval nem hiszem,hogy akkora baj lenne velem.Hozzá sem szólnék egész nap,bár a "beszélgetésünk" kimerül egy "Heló"-ban,de akkor is.Régen órákat beszéltünk bármiről és ez így nagyon gáz...


Mit csináljak,hogy kibírjam valahogy és ne legyek lelkibeteg?!15L



2012. okt. 5. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele nem ér annyit. Egyszerűen mondd meg neki hogy nem érdekel a véleménye és szorakozzon azzal akit meghat. A suli mégcsak az élet kezdete nem szabad ott feladni. Fel a fejjel!
2012. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia !!

Most egy segitőkéssz és de leütném őket fog beszélni.

Én azt mondom ne hagyd magad szólj vissza neki, (Hagyod hogy eltaposanak) Tudom nem lesz könnyü , mond neki szo.d le an.ád van stb... :)

Legyél kicsit lazább ha nagyon kell elég jó pszihomokusnak számitok manapság. Ha kell van msn-en vagy email címem írj privit ha kell és odaadom.. Ott leírok mindent.

2013. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!