Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 11 éves lányotoka...

Elengednétek 11 éves lányotokat a Fiatalok Éjszakájára?

Figyelt kérdés
17 órától 2 óráig tart. Diák igazolvánnyal vagy személyivel lehet bemenni. A szülő aláír egy papírt, hogy a gyereke meddig maradhat, és eltud jönni érte. Amúgy én vagyok a 11 éves lány.:) De nem ilyen drogos piás buli lesz.:) Ha jól tudom feladatok is lesznek, szó nagyon jó lesz.:))
2012. okt. 11. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elmúltál 12 éves! Van egy ilyen kezdetű mondat a végén :) Ha ezt komolyan veszik be sem engednek.

Mint már korábban írtam én elengednélek olyan feltételek között amit szintén leírtam

2012. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 A kérdező kommentje:
Úúú, tényleg.:pp Akkor az osztályból nem sokan mehetnek...mert a többség még 11 éves...
2012. okt. 11. 18:30
 13/75 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon klassz meg minden de akkor sem!!!!Majd meglátod ha Te is szülő leszel..Tudom ez most nem jelent semmit de emlékezz majd akkor erre a kérdésedre mikor a Te lányod akar éjjelre kimaradni!
2012. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
100%

Lehet már nem aktuális a kor miatt, de leírom.

Számomra érdekes, hogy egyetlen szülő sem mondja azt, hogy elkísér titeket, vagy itt sem írja senki, hogy keressetek egy-két olyan szülőt. Nekem 10 és 7 éves gyerekeim vannak. Egy ilyenben semmi kivételeset nem látok. Igaz mi járkálósak vagyunk, de egy esti mozi, korcsolya, bowling vagy akármi soha nem okoz soha problémát. Koncertekre is simán kimegyünk pénteken-szombaton késő estig. Barátaikat is visszük és a mieink is mennek barátaik szüleivel. Ez a program nekem pedig kifejezetten tetszik.

2012. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehetnek ott a szülők, de ki tudja. De én úgy elmentem volna, jó buli lesz az tuti, de én csak decemberben leszek 12...fú, nem igaz...megkérdeztem anyát, azt mondta elengedne, de majd csak jövőre a korom miatt.:( :/
2012. okt. 11. 18:53
 16/75 anonim ***** válasza:
41%

Megértem anyukádat, és egyetértek vele...lehet lepontozni, de 11 évesen max otthoni szülinapi bulit engednék neked...(vagyis a saját szülinapi bulidat), még megszervezni is segítenék, de ilyen helyre nem engednélek!

17/L

2012. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
74%
Én elengednélek ha mehetnél.:) Lesznek ott felnőttek akik vigyáznak a gyerekre,de csak max 9-ig.Nekem is jó programnak tűnik.
2012. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
100%

Nem engednélek el, de elmennék veled. Nem lennék a sarkadban, jönne más barátnőd anyukája is, hogy mi se unatkozzunk. Viszont a programok végeztével mennénk haza, diszkózni nem maradnátok, mert az az igazság, hogy én még emlékszem 16 éves korom környékéről, hogy a tököm ki volt, mikor 13-14 évesek beszabadultak valahova, nemhogy 11 évesek... :)


Igaz úgy is mindegy, mert nem is mehetsz a korod miatt, de én tényleg nem értem azokat a szülőket, akik egy ilyen programra nem csak nem engedik el a gyereket, mert jaj mi lesz vele, de arra sem képesek, hogy felemeljék a feneküket és elmenjenek ők is, hogy a gyerek jól érezze magát, de ne kelljen magában elengedni. Persze egyszerűbb azt mondani, hogy NEM és kész, mint tenni valamit azért, hogy megoldják a dolgot.

2012. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!:)
2012. okt. 11. 20:06
 20/75 anonim ***** válasza:
30%
Nem, először 16 évesen.Nem gyerekek éjszakája, a 20 évesek is fiatalok.
2012. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!