Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 11 éves lányotoka...

Elengednétek 11 éves lányotokat a Fiatalok Éjszakájára?

Figyelt kérdés
17 órától 2 óráig tart. Diák igazolvánnyal vagy személyivel lehet bemenni. A szülő aláír egy papírt, hogy a gyereke meddig maradhat, és eltud jönni érte. Amúgy én vagyok a 11 éves lány.:) De nem ilyen drogos piás buli lesz.:) Ha jól tudom feladatok is lesznek, szó nagyon jó lesz.:))
2012. okt. 11. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem semmi a szüleidtől hogy ennyi idősen elengedtek ilyen sokáig..kissé felelőtlen
2012. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
46%
Elég felelőtlen, 13-14 évesen meg engednek majd bulizni meg fiúnál aludni??Simán lehet....
2012. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
22%
Valaki bízik a gyerekében valaki magában sem kedves válaszolók ne magatokból induljatok ki.. :)
2012. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
55%

33: "Valaki bízik a gyerekében "


Én bízok a gyerekemben, másokban nem bízok és arra, hogy a 11 éves tapasztalatlan nem tud bizonyos helyzetekben megfelelően reagálni.

2012. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
Én azért nem engedtelek volna.
2012. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 A kérdező kommentje:

A szüleim bízhatnak bennem. Másokat is elkísértek a szüleik, de mivel nem maradhattak a szülők, ezért egyedül voltunk ott, de volt ott sok felnőtt is, a szervezők stb. Nem tervezek 13-14 évesen fiúnál aludni.xd És bulizni se akarok nagyon annyi idősen. De mondom, ott nem lehetett semmi bajunk, ki se engedtek a sportcsarnokból, amíg nem regisztráltunk ki, apa meg már kint várt. Szóval egyáltalán nem felelőtlenek.


"A szervezők pedig ha a 11 éveseket tekintenék a célközönségnek, akkor nem erre az időpontra tennék."


Hát...erre most mit mondjak...12 éves kortól lehetett menni, az nem sokkal több, mint a 11, sőt, mikor mondtam, hogy 11 vagyok, akkor is ellenőrizni kellett, hogy a szülő aláírta - e a nyilatkozatot. De beengedtek, és 18 éven aluliaknak nem adtak ki sört és energiaitalt. Ez egy teljesen biztonságos buli volt. Ha jól tudom, rendőrök is voltak a sportcsarnok körül.


Itt a sportcsarnokról kép:

[link]


[link]


De amúgy csak is a korom miatt nem engedtetek volna el? Vagy valami más miatt? De tényleg nagyon megbízható vagyok, két napos kiránduláson (10 éves voltam) már reggel hétkor hívtam anyáékat, hogy minden rendben, jól vagyok. Ők teljesen megbíznak bennem, beszélgettek velem a drogról, piáról, megértettem, és megígértem, hogy nem csinálok semmi butaságot. Mondjuk titeket is megértelek, én is gondolkoztam volna azon, hogy elengedem-e a lányomat/fiamat ilyen esetben.

2012. okt. 14. 12:09
 37/75 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én a korod miatt nem engedtelek volna el. Nekem 10 múlt a lányom, ismerem ezt a korosztályt, nektek nem hajnali 2-ig kell szórakozgatni. Még csak azt sem mondhatom, hogy 14-16 éves tini, ha biztonságos helyre megy akkor esetleg elengedném (persze feltételekkel), hanem egy 11 éves GYEREKRŐL van szó.


Az én lányom maximálisan megbízható, ha valamit rábízok és kihangsúlyozom, hogy ez felelősség és bízom benne, hogy használja az eszét, akkor különösen nagyon odafigyel, de egy ilyen helyre nem engedném be.

2012. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:
22 óráig voltam elengedve, nem hajnali 2 - ig.
2012. okt. 14. 13:41
 39/75 anonim ***** válasza:
42%
az is késő
2012. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is késő az is.
2012. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!