Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kezdhetnék a lányommal?

Mit kezdhetnék a lányommal?

Figyelt kérdés
Mindig is különc módon viselkedett, de igazán kis korában még nem lehetett leszűrni semmit. 17 éves, és semmi nem érdekli, ami a korosztályát nagy átlagban igen. Nem szeret eljárni itthonról, ha csak nem adódik valami "szellemi kihívás" ami igényli, hogy kimozduljon. Nincs "fiúja" és nem is igazán hajtja hogy legyen, azt sem szereti ha a saját családtagjai hozzáérnek, jóformán örülhetünk ha egy héten egyszer képes kimutatni a szeretetét valamilyen úton-módon. (A családi háttérrel semmi gond.)Rengeteget olvas, ami persze nem gond, de néha úgy tűnik, a könyvekkel helyettesíti az emberi kapcsolatokat. Ugyanakkor mindenről tud, mindent észrevesz, minden hibát kijavít, tehát ami érdekli, arra odafigyel. Éjszaka nem alszik, gondolom jár az agya. Egyszerűen nem tudom, hogy segítsek rajta, véleményem szerint ez neki sem jó, legalábbis hosszú távon.
2012. okt. 14. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szerettem eljárni otthonról, mindenről tudtam és mégis egész normális vagyok. Rólam 16 éves koromig azt hitte a testvérem hogy a saját nememhez vonzódok mert nem fiúztam, SZERINTE! Ehhez képest már 12 évesen fiúztam :) A látszat néha csal, ne csak a szemednek higyj. Gondolkodj! Én fiúztam, pedig nem sokat jártam el otthonról :))))

Lehet ő megfigyelő típus, ilyen az unokatestvérem :) Miért gondolod hogy éjszaka nem alszik? Erre kíváncsi vagyok!

2012. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sajnos tapasztalom, hogy nem alszik, néhány éve kezdődött nála és odáig fajult, hogy esetenként egész éjszaka talpon van, máskor meg fél órás időtartamokban egy éjjel ha két órát tud pihenni. Hallom is és látom is, ha esetleg átnézek hozzá, hogy matat valamit, vagy olvasgat, vagy egyszerűen csak bámulja a plafont.

Abban is mondhatni biztos vagyok, hogy nem fiúzik, bár nem látom a nap minden percében, de nem is jár olyan társaságban és nem is érdekli különösebben a dolog. Egyetlen igazi barátja van, nagyon régóta ismerik egymást, de mintha hozzá se kötődne érzelmileg.

2012. okt. 14. 11:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Testvére nincs?
2012. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit úgy érzem csupa "ha"-ból táplálkozol. Én 23 vagyok, még frissen él bennem milyen voltam, vagy vagyok.....
2012. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
van egy idősebb testvére
2012. okt. 14. 11:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg o ilyen es kesz. Azzal nincs semmi gond, hogy nem tarsasagi es meg nem erdekli a masik nem kulonoskeppen.

Vannak ilyen bezarkozott emberek, akik inkabb maganyos farkasok. Valoszinu nem is lesz sok pasija eleteben, es nem is lesz tucatnyi baratja. Az ilyen tipusu embereknek 1-2 baratjuk van, es csak nagyon nehan parkapcsolata. Elofordul, hogy csak egy.

En is korulbelul ilyen tipus vagyok. Mindig a szobamban szerettem lenni, nem szerettem kimozdulni, kuldtek volna discoba, en meg mondtam, hogy nincs kedvem. Nalunk ezen folyt a veszekedes, hogy menjek mar valahova, szerezzek baratokat, szedjek fel pasit, stb...Azt hittek, valami nincs rendben velem. Pedig csak ilyen vagyok. Eletem elso pasija 16 eves koromban volt 2 hetig, csak hogy leszalljanak rolam a szuleim. Aztan meg 2 volt egymas utan 2 honapra meg 2 hetre. Az elsovel valoban szerelmese is voltam es vele is maradtam volna, de o hajitott, mert nem akartam lefekudni meg vele 20 eves voltam, o meg szexmanias. A kovetkezo pasi csak feledesre kellett volna, de olyan link volt, hogy kenytelen voltam dobni. Aztan megismerkedtem az igazival. 8 eve vagyunk egyutt. Mar elejen mondogattak a szuleim, hogy meg ne kossem le magam, meg probaljak ki par pasit, mert 30 evesen ra fogok dobbenni, hogy meg nem eltem. Es hogy menjek bulizni, meg ilyesmi. 29 vagyok ma holnap, meg egy evem van, aztan rajovok, hogy nem eltem:D Tokeletesn megvagyunk, nevelgetjuk 2 eves kislanyunkat, imadjuk egymast, nem erzem ugy, hogy ki kellett volna probalnom mas pasikat, van egy baratnom, tudja, hogy o nekem a legjobb baratnom, de nem mutatom ugy ki fele a szeretetet, es o ezt elfogadja. Egyedul a parom es kislanyom fele tudom kimutatni a szeretetemet, nem tudom miert. Nem vagyunk eljarosok, itthon a 4 fal kozott elvagyunk. Kislanyunk szuletese elott meg egyszer elmentunk bulizni, de mar nem ereztuk ott jol magunkat. Aztan meg egyszer egy eves kora korul megprobaltunk discoba menni, hat 5 perc utan egymasra neztunk, elrohogtuk magunkat es hazamentunk. Nem nekunk valo:D

Fosulin kabe 3 honapon keresztul minden heten 1x elmentem bulizni, de volt is hozza kedvem. Nekem annyi eleg volt.

2012. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A tesó lány/fiú,hány éves?Talán előtte lehet jobban megnyílna.
2012. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

a 11:55ös kommentelőnek köszönöm az alapos választ és kívánom hogy ugyanilyen boldog maradjon a családjával. :)

kérdésre válaszolva, egy bátyja van, nem mondhatni, hogy rosszban vannak, de nincs meg köztük az a bensőséges viszony sajnos. ő 24 éves.

2012. okt. 14. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:
11:55 os vagyok, nagyon szivesen, azert irtam, hogy megnyugodj, nincs a lanyoddal semmi baj. Alvas: valaki irto keveset alszik, egyebkent kislanyom szuletese elott en is bagoly voltam, sokaig fennmaradtam es koran keltem, mondjuk kicsit tobbet aludtam, mint a te lanyod. Egyebkent nekem is van tesom. Van egy ocsem, egy noverem es egy hugom. Noverem es ocsem 2 evvel idosebb-fiatalabb nalam, ocsemmel jatszottam inkabb, de csak kis korunkban volt meg az osszhang, 8 eves koromig, aztan valahogy eltavolodtunk, egymas irant nem mutattunk szeretetet, nem volt bensoseges kapcsolatunk. (Tesomek is hasonlo tipusak ilyen teren) 11 voltam, mikor hugom szuletett. Na vele alakult ki az a kapcsolat. Sok mindenben olyan, mint en, meg meg olyan, amilyen en szerettem volna lenni. Sokkal nyiltabb, vele el tudok beszelgetni, nagyon sokat vigyaztam ra, igazan o erdekel a legjobban tesoim kozul. Vele barati is a viszonyom. Talan ha meg lenne masik testvere, tobb kozul valaszthatna, talan eggyel kialakulna a vart viszony. Szoval amiatt se aggodj, hogy a testvere irant nem ugy erez. Ha van egy baratnoje, az nagyon jo, az ilyen embereknek nehez megtalalni a megfelelo baratot. Nekem 10 eves korom korul volt baratnom, de vege szakadt es utan csak most 26 eves fejjel talaltam magamnak ujra baratot. Nagyon szerencses, hogy lanyod talalt maganak baratnot.
2012. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tisztára mintha engem írtál volna le amikor 17 voltam.


Az éjszakai alvás a mai napig gond, én ilyen éjszakai bagoly típus vagyok.

Amúgy meg egy átlagos 40 éves anyuka lettem, aki hozza-viszi a gyerekeit az iskolába, tanulunk, játszunk, éljük az életünket.

A mai napig nem szeretem, ha ölelgetnek vagy ha hozzám érnek, ezt csak és kizárólag a partneremtől és a gyerekeimtől viselem el. Ettől függetlenül szeretem a szüleimet, a tesómat, csak nem ölelkezünk és pusziszkodunk. A gyerekeimet viszont nagyon szeretem megölelni.

2012. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!