Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kezdhetnék a lányommal?

Mit kezdhetnék a lányommal?

Figyelt kérdés
Mindig is különc módon viselkedett, de igazán kis korában még nem lehetett leszűrni semmit. 17 éves, és semmi nem érdekli, ami a korosztályát nagy átlagban igen. Nem szeret eljárni itthonról, ha csak nem adódik valami "szellemi kihívás" ami igényli, hogy kimozduljon. Nincs "fiúja" és nem is igazán hajtja hogy legyen, azt sem szereti ha a saját családtagjai hozzáérnek, jóformán örülhetünk ha egy héten egyszer képes kimutatni a szeretetét valamilyen úton-módon. (A családi háttérrel semmi gond.)Rengeteget olvas, ami persze nem gond, de néha úgy tűnik, a könyvekkel helyettesíti az emberi kapcsolatokat. Ugyanakkor mindenről tud, mindent észrevesz, minden hibát kijavít, tehát ami érdekli, arra odafigyel. Éjszaka nem alszik, gondolom jár az agya. Egyszerűen nem tudom, hogy segítsek rajta, véleményem szerint ez neki sem jó, legalábbis hosszú távon.
2012. okt. 14. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Èn is ilyen vagyok,mint a lànyod.Mindig otthon vagyok,pedig szeretnék eljárni csak nincs kivel és hova.Szeretnék 1-2 jò,igazi barátot,de sajnos a mai vilàgban ilyet nem nagyon talàlni.Fiùzni méginkàbb szeretnék,de csak kevés pasi jön be,azoknak meg én nem kellek.(Pedig nem vagyok csùnya,és ezt nem egòbòl mondom,mert nincs is olyan sok önbizalmam,mint sokaknak).Suli utàn jövök haza,különòrákra megyek,szòval időm sincs ismerkedni,se lehetőségem.

Lehet a te lànyod is ìgyvan ezekkel,mint én és hiàba akarnà a dolgokat,ha a körülmények nem olyanok.

Apa ròlam sem tudja pl,hogy annyira szetetnék egy pasit,aki szeretne,de jobb is ìgy.

Majd lesz valahogy,ne aggòdj még ezeken,ráérsz kb 3 év mùlvha semmi nem vàltozik.;-)

17/L

2012. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*mùlva ha addigra
2012. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is olyan vagyok,mint a lányod,de nincs semmi bajom ezt még szakérto is mobdta.teljesen átlagos vagyok,ahogy lányod is.lehet majd késobb változni fog az évek során.
2012. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!