Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kezelnétek ha a lányoto...

Hogyan kezelnétek ha a lányotok egy roma sráccal járna?

Figyelt kérdés
Van egy lányom, az új barátja egy roma srác (vagyis félroma). A családom elég vegyesen kezeli a helyzetet, a férjem hallani sem akar a róluk. Bevallom én sem rajongok a kapcsolatért. Lehet rasszizmusnak is nevezni, de inkább csak a lányomat féltem, a srácot még nem igazán ismerem, a családját igen, ők nem nyerték el a tetszésemet. Emellett féltem a lányom mások előítéletétől is. Én kész lennék megismerkedni a fiúval, de nem akarok itthon sem feszültséget. Ti támogatnátok már most a lányotokat (4 hónapja vannak együtt) vagy még várnátok egy kicsit, hogy meglássátok mennyire komoly, hosszú távú? Most úgy érzem hajthatatlan körülöttem mindenki.

2012. okt. 17. 14:31
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

ma 14:56


Van facebbokod?

2012. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
97%

Nem azt nézném, hogy milyen származású, hanem, hogy milyen ember.

Ergo ellenezhetnék olyan is, aki roma, de olyat is, aki nem az, ha nem megfelelő a lányomhoz.

És ugyanígy üdvözölhetnék a családban egy romát is, nagy boldogan.

2012. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
19%
Én nem hagynám az is biztos. Nem értem a mai lányokat,hogy bírnak cigánnyal esetleg félvérrel járni.Undorító
2012. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
5%
Onnan lehet tudni hogy a sze.mét média nem hozza nyílvánosságra,cak hogy az emberek nem hülyék és kb 20 ezer ember osztotta meg a tetünek a fényképét és adat lapját!Roh.adék cigány,csak a média titkolja kérlek szépen.Ha van facebookod akkor elküldöm a megosztás linkjét..
2012. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
19%
Én kiakadnék.Ez hasonló eset ahhoz,mint amikor egy nő egy arabhoz megy hozzá.Teljesen más kultúra,más szokások,ami nem biztos,hogy jó egy fehér embernek,ennyi.Főleg azért is félteném,mert ezek úgy viselkednek,mint az állatok.Ismerek valakit,akinek szintén cigány barátja volt és bántotta a pasi családja,úgy kellett érte menni.Szerintem beszélgess el a lányoddal és mondd el ennek a veszélyeit.
2012. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
34%

"Hogyan kezelnétek, ha a lányotok egy roma sráccal járna?"


Hogyan, hogyan?

Hát sodrófával!

2012. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
36%

Tessék ha nem hiszed itt van nézd meg jól magadnak hogy nem egy kék szemű szőkét látsz a képen hanem egy gyilkos tetves cigányt..


[link]

2012. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
51%
Sőt még besem kell lépned mert az is megutdja nézni akinek nincs facebookja..
2012. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
66%
17 éves vagyok. nekem is volt már cigány barátom pedig rasszista vagyok/voltam. olyan szinten h az utcán egészséges fejbőrt hallgattam acél betétes bakancs Erdélyes póló és ehhez hasonló. aztán szerelmes lettem. tartott két hónapig és nem öltek meg nem szúrtak szíven még nála is aludtam és álmomba nem fojtottak meg párnával és nem raboltak ki. aztán nálam elmúlt a szerelem és szakítottam vele. ha a lányom haza jönne azzal hogy van egy barátja aki fél cigány biztos nem örülnék neki de azon lennék hogy megismerjem hogy megfelelő a lányomnak ha igen áldásom rájuk de ha nem akkor minden eszközt be vetve ellenezném az egészet. egyébként apum egy fiút se szeret aki körülöttem legyeskedik és ezt elfogadom. kedves kérdező ismerd meg a srácot és majd kiderül mi lesz ha minden oké akkor ne ellenezd ha valami nem stimmel akkor próbálj beszélni a lányoddal hogy neked vannak kétségeid. hány éves a lányod?
2012. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
63%

Hát nálunk biztos, hogy rosszul lennének páran ha én egy roma származású fiúval kezdenének párkapcsolatot.

Bár, hogy őszinte legyek Én magamtól sem járnék eggyel sem. Más a kultúránk, a viselkedésünk. Nem is működne sokáig.

Magamból kiindulva én sem nagyon örülnék neki ha lányom egy romával kezdeni ki. De hát tiltani sem lehet, nem?! Én a helyedben inkább csak hosszan elbeszélgetnék erről a lányommal.

2012. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!