Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 16 éves lányodna...

Megengednéd a 16 éves lányodnak, hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés
már ne szűz a lányom, titokban volt barátja. ez jó pár hónapja derült ki, azóta nem volt róla szó, de most újra összejött valakivel, és engedélyt kért, hogy vele lehessen. ti megengednétek, tudatában annak, hogy ők már nemi életet is fognak élni?
2012. okt. 25. 21:15
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármit is mondasz, egy ekkora gyerek már megoldja, hogy együtt legyen a fiúval, szóval jobb,ha beleegyezel, legalább szemmel tudod tartani őket. Ezenkivül ha még nem beszélgettél a lányoddal a védekezésről, stb... erre mindenképp keríts sort, mert nem biztos, hogy mindent tud, meg bizalommal tudjon hozzád fordulni, ha mégis valami gondja/kérdése lenne. A fiút ne utáld, én ezt sosem tudtam megbocsátani a szüleimnek, hogy az első barátommal folyamatosan éreztették, hogy utálják, pedig semmi okuk nem volt rá, udvarias, rendes fiú volt végig amíg jártunk (5 év). A mostanit meg kb. jobban szeretik mint engem, na ez se esik vmi jól, hogyha hazamegyünk, szinte csak vele beszélgetnek. Találd meg az arany középutat:)
2012. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
50%

Én megengedném neki. Legalább látod mit csinálnak és gondolom többet lennének nálatok is. Ellenőrizhetőbb.

Viszont előtte elbeszélgetnék vele az erkölcsökről.

Mit mikor, hogyan. Mert ha már 15 évesen titokban elvesztette a szüzességét.....

Megpróbállnám rábrszélni, h várjanak kb 5-6 hónapot a szexel. Legyen tartása. Mert minél nehezebb megszerezni valakit, annál jobban fogják becsülni.

Ha kivárták az időt, én magam vennék neki óvszert. (A tabi a fertőzésektől nem véd. Akár a hüvelygombát is adogathatják egymásnak.)

23L

2012. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
0%
te nem az a lány vagy aki már kétszer kiírta ezt a kérdést,csak más képpen? mert amugy már idegesíto.
2012. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
92%

Megengedném.

A kapcsolatokat is tanulni kell..Ezt nem lehet elmagyarázni neki, ezt tapasztalnia kell, hogyan, miként működnek ezek a szerelmek.

Ha tiltod, akkor is csinálja. Akkor már inkább tudj róla.

2012. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
83%
Ha szülőként nem adtam át elég információt ahhoz, hogy ne feküdjön le akárkivel 15 évesen, akkor ne egy évvel később akarjak hősködni és tiltani a kapcsolatoktól! A fejlődéshez tapasztalat kell. Szerintem a tiltás itt nem segít, inkább meg kellene barátkozni a gondolattal és elkezdeni fiatal nőként kezelni, hogy legalább a tanácsait elfogadja az anyjának, ha jó irányba akarja terelni. Valami azonban nem stimmel ezzel az anya-lánya viszonnyal, ha ilyen horderejű dolgokat meg mer tenni ennyi idősen. (Jah, hogy a többség megteszi? Igen, tartom a véleményem, hogy a többség esetében is gond van a szülő-gyerek viszonnyal.)
2012. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Megengedném.
2012. okt. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Nyugodtan legyen barátja,gyerek még de azért annyira nem,korábban kell nevelni,ha jól nevelted akkor tudja majd hol a határ és nem fog 16 évesen az fiúnál alvással és szexszel foglalkozni,és az a lényeg,nem baj ha 16 évesen van barátja csak ne akarja túl komolyan venni.
2012. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Én a 15-ös válasszal értenék egyet, ugyanis nem értem a kérdést. Adott egy már nem szűz lány, aki rájött, hogy jó viszonyt akar veled, és nem titokban, a hátad mögött, hanem veled megbeszélve akar magánéletet élni. Örülj, hogy meg akarja veled osztani ezt, és van lehetőséged esetleg óvni pár dologtól. ENGEDNI???? Itt nem ez a kérdés, hanem, hogy hajlandó vagy-e partner lenni a kérdései megválaszolására, vagy titokban kell-e csinálnia a továbbiakban is?
2012. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

természetesen :) és ez nem egy olyan dolog, amit megengedsz vagy nem..ha akarja, úgyis megteszi, ahogyan írtad is (az előző kapcsolatára célzok)

Most meg legalább te is ismered a fiút. :)

2012. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
19%
Hát figyelj én 16 éves vagyok most nyáron töltöttem be de van egy 2 és fél hónapos kislányom a párommal nem soká 3 éve vagyunk együtt. Sokkat üztünk egymásért hogy együtt lehetsünk intézetben is voltam 3 honapott a k szökés miatt mert a szüleim nem akarták elfogadni ö volt az elsö ojan nekem akit bemutattam nekik. Anyu onnantol kezdve nem örült hogy megtudta hogy eggyütt voltunk, eltiltotak. Helyette nem inkább nögyogyászhozz vitt volna fogamzásgátlót irattatni. Igy csak néha néha tudtunk védekezni és 2 év alatt ösze is jött egy baba. Akkor gondold át most hogy mi a jó. ( Amit akar azt igyis ugyis megcsinálja engedély ide oda.. nemi életet pedig nem csak otthon tud élni mivel egy 16éves lánynak nem fogja az isten se megtiltani ne menjen ide oda)
2012. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!