Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igazából legtöbb kérdésre az...

Igazából legtöbb kérdésre az a válasz hogy ne törődjünk a bunkó beszólásokkal, meg csináljuk saját belátásunk szerint mégis miért olyan nehéz ez? Más tudja magát függetleníteni 100%ban a sok okoskodótól?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy csinálja, árulja már el:) Nem egyszer, nem kétszer volt itt olyan kérdés hogy ezt adom enni a gyerekemnek vagy ezt nem adom, de mindenki okoskodik körülöttem hogy azt már kéne adni ezt meg úristen miért adom. Szoptatok vagy nem, ha igen meddig. Hány gyereket vállalok ha egyet jaj miért csak 1 ha kettőt az még oké, 3at nem vagy normális szóval minden egyes témában lépten nyomon belebotlik az ember hogy a tények ismerete vagy minimális empátia nélkül csak osztogatják az észt mások.Hogyan lehet ezt teljes mértékig elengedni a fülünk mellett? Vagy csak az bánt minket amiben valójában mi is bizonytalanok vagyunk? Vagy amiről úgy érezzük van benne igazság? Mi a véleményetek erről?
2012. aug. 14. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


szerencsés vagyok,simán nem foglalkozom az ilyennel. Nem könyvből nevelem a gyermekemet,ha valami fontos kérdésem van vagy problémám van,akkor azt megbeszélem a doktornővel/védőnővel tanácsadáson.Iránymutatást adnak,nem azt mondják hogy már pedig érezd magad kevesebbnek mert te nem úgy csinálod mint a szomszédasszony:) Mindenki a saját babáját ismeri a legjobban,ennek megfelelően kellene vezetgetni,nevelgetni a gyermeket. Sajnos társadalmi betegség,főleg Magyarországon megfigyelhető valószínűleg,ez a nagy megfelelés érzés mindenki felé.Túlságosan ráérnek az anyukák:)

2012. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mindenki azt hiszi magáról hogy ő tudja a legjobban ... az akármit


én mindent átgondolok amit hallok (mikor adom már neki ezt, és miért kap annyi azt)


átgondolom és leszűröm belőle a számomra hasznos, értékes dolgokat, ha meg nincs benne semmi építő, akkor átfolyik a szűrőn és megy a szemétbe

2012. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jaj igen egyet értek az elsővel :)

és tényleg a saját gyerekét valóban anyai ösztönből ismeri az ember így rajta kívül senki nem is szereti úgy és senki nem is tudja mikor mi a jó neki

2012. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi, hogy ez nem az a hely, ahol hiteles és igaz válaszokat kapsz. Ha valóban segítségre van szükséged, azt orvostól/védőnőtől kérdezd. Ezt az oldalt max. tájékozódásra használd, tehát ne tanácsot kérj, hanem kérdezd meg, hogy mások hogy csinálják - és a válaszokat kezeld fenntartással.

Ha egy ROSSZ tanács alapján rosszul döntesz, az a rossz döntés is a TE döntésed lesz: te viseled a következményeit és te leszel felelős a döntésedért. Hiába a kapott tanács volt eleve rossz, te döntöttél arról, hogy megfogadod vagy sem.

2012. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az biztosan így van hogy túlságosan ráérnek egyesek más dolgával foglalkozni, cska azt nem értem hogy nem gondolnak bele hogy ők is állhatnak majd más témában a másik oldalon, tehát ő lesz az akit megszólnak rajta kívül álló dolog miatt mondjuk?

Ezt nem bírom megérteni. De egyébként a témakörökhöz még annyit hogy az oké hogy átszűröm mondjuk én is és tudom abból nekünk mi az amit érdemes megpróbálni mi az ami tuti hülyeség vagy az én gyerekemnél nem válik be, de ELHALLGATTATNI meg "küzdeni" állandóan a sok okoskodó beszóló emberrel, na ez az ami sok energiát igényel és nem is igazán tudom hogy kezelni.

2012. aug. 14. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok,


már nem idegeskedem emiatt,csak jókat nevetek:))))Párommal együtt:))

2012. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!