Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves kislánynak mit vehetné...

10 éves kislánynak mit vehetnék születésnapra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi érdekli a gyereked? hobbi?suli?vagy egyszerűen kérdezd meg hogy mit szeretne.
2012. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen értékben szeretnél :) Ha nem túl nagyban vehetsz neki esetleg valamilyen bizsut, karkötőt, nyakláncot. Szerintem ennek örülne, "nagylánynak" érezné magát. Esetleg valami kreatív cucc nézz szét a játékboltokba, bevásárló központokba.
2012. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nme tudjuk mit szeret.

pl kérdezd meg tőle hogy szereti a one direction-t(ván direksön) ha igen,akkor vehetnél neki egy bögrét a képükkel,párnát,tolltartót:D valami ilyesmit:))

2012. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyern kapcsolatban vagy a kislánnyal? Ha rokon vagy, vagy hozzátartozó, akkor szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne, ha pedig csak ismerős, akkor elég egy tábla csoki.
2012. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kije vagy? Anyuka,rokon?

Úgy könnyebb lenne válaszolni.

2012. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
az én kislányom is most lesz 10 éves! nagyon sok lehetőség van,ha rajong egy sztárért,akkor valami azzal kapcsolatosat is lehetne,ha olvasni szeret,akkor egy neki való könyv,ékszer,menő hátizsák,gyöngyfűző készlet,de tényleg legjobb az,ha óvatosan kitudakolod nála mit is szeretne.
2012. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 amoza válasza:

Szerintem a titkos naplónak örülne: <p><a href="http://amoza.hu/bolt/yourishop/index.php">titkos

napló</a></p>

2012. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 amoza válasza:

Bocsi, de az előző link nem működött

[link]

2012. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki pénzt.. :D Azt vesz mit szeretne.. vagy vidd el vásárolni.. :DD Ne égesd magad ilyen titkos napló izékkel.. nagyon gáz.. Ezt már régen kinőtte (:
2012. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!