Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a lányommal? :- (

Mit csináljak a lányommal? :- (

Figyelt kérdés
Sziasztok . Nos ... van egy 13 éves lányom . Apjával már elváltunk , és a volt páromnál él . Most a héten jött hozzám (1hetet itt 1 hetet amott lakik).. hát amikor ránéztem alig ismertem rá .. a köldökében,ajkába,fülébe,orrában pearcing .. öltözködése pedig állt. harisnya , szűk rövid cuccok . Van egy fiúja .. teljesen normális gyerek 1 évvel idősebb a gyerekemnél ... rendes nem az a nagymenő hapsi ... Mindig normális a fiú közelébe .. de amikor nincs ott a fiú .. össze vissza fogdossák , smárolgatják meg azért volt már olyan h teljesen más fiúkat hozott hozzám kézen fogva őket ... Velem meg szinte szóba sem áll . Mindig szigorú szülő voltam vele de nem az a minden nap verős anya ... Jegyei nagyon romlanak ... aggódom érte mert jövőre felvételi. Mit rontottam el ? :-(
2012. nov. 27. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,nem bántani akarlak,de az a véleményem,hogy az 1 hét itt-egy hét amott rendszer nagyon rossz.Nincs semmi szervezés így az életében,semmi biztos pont.Még anno általános iskolás osztálytársamnál volt ez,és nagyon megviselte szegényt.Lehet a lányodon így jött ki a "depresszió."Állj a sarkadra,beszélj,beszélj,és beszélj vele rengeteget,legyél TÜRELMES,képzeld magad egy kamasz helyébe,és úgy viselkedj vele.

[link]

2012. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
húúúú....kamaszkorba lépett a lány, nyilván apuka sokkal több mindent ráhagy, mint kellene, hogy "szeresse" őt is. Na de 13 évesnek barátja??? És ajak-orr- és köldökpiercing???? Te tudod, hogy mindenki nyugodtan smárolja a lányod, akár vadidegenek is, és nem teszel semmit???? Első dolgom lenne apukával elbeszélgetni és a lakhatást is megváltoztatnám, mert apuka igencsak hamar nagylányt csinál a kislányból!!! Az én lányom 12 éves "csak", de esze ágában sincs piercinget tetetni pl még a fülébe sem...Persze, hogy szóba sem áll veled, mert apuka már igencsak elnevelte...beszélj a volt pároddal addig amíg ez a kislány nem kezd el drogozni még általános iskolában.....KELLENEK a korlátok, a te, ti felelősségetek EMBERT faragni a gyereketekből, nem egy utcalányt...
2012. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem nálad lakik? Miért van piercingje?Engeded,hogy pasikat vigyen haza? egy 13 éves még kislány,már ne is haragudj,milyen szülő vagy,nem kell a gyereket verni,de a szigorúság a nevelés,és ha muszáj 1-2 pofon belefér,ha azt akarod,hogy a lányod egy szétkefélt kis ribi legyen akkor jó úton halad.Vedd kezedbe az irányítást,nem normális ez az 1 hét itt 1 hét ott,mert nagyon el fog zülleni.
2012. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem azért de mi van abba, hogy van barátja?

Nekem is volt. De az, hogy amit leírsz a pasikkal kapcsolatba, az nagyon gáz. Ha egy rendes barátja van, és hűséges hozzá az oké.

Piercing????? Figyu, azt szülői beleegyezés nélkül nem csinálnak. Itt az apa hunyó.

Vedd el az apjától, vidd el pszichológushoz hátha tud rá hatni, és szedd ki belőle a piercingeket. Ha nem tanul, akkor ne engedd gépezni addig, és e engedd sehova.Akár ha sírsz előtte miatta, hogy ilyen talán tud rá, hatni vagyis és megpróbálok mindent megtenni, hogy anya ne sírjon és boldog legyen. De ezt nem hiszem el hogy egy tizenhárom éves lányt nem tudsz megnevelni. Egy éves van. Felkerül gimibe, esélytelen lesz a dolog. Ezt tapasztalatból tudom mert én most vagyok elsős gimnazistalány. Lehet, hogy egy rossz társaságba keveredett és akkor akár a füvet is kipróbálhatja. Cigi.. hiddel én tapasztalatból tudom hogy egy rossz társaság mekkora hatással van az ebbe a korba lévőkre. Én elszokdostem, cigiztem és ittam... nagyon nehéz kikerülni ezekből a társaságokból, szóval nehéz dolgod lesz. Mindenképp ülj vele le beszélni.

2012. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
negyedik vagyok, elírtam. Egy éved van*
2012. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányod nem 1 hét alatt fordult ki magából...csak ti nem vettétek észre hamarabb, hogy esetleg gond van...
2012. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!