Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Erről az ajándékról amit a...

Erről az ajándékról amit a családomnak szánok mit gondoltok? (bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Négyen élünk együtt, anya, mama, a húgom és én(17/L).

A karácsonyban elég nagy szerepet foglal az ajándékozás. Mindig veszünk mi is külön-külön nekik ajándékot.

Nos nekem most sem pénzem sem időm nem volt rá és nagyon kellemetlenül érzem magam:/


Arra gondoltam, hogy sütök mézeskalácsot és szépen megcsinálom, kidíszítem, ezt adom közösen mindenkinek itthon. Igaz a fa alá nem lesz berakva, de hátha jól sikerül.


Szerintetek?:S


2011. dec. 22. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Tökéletes ötlet! De ha el akarsz készülni, akkor már holnap állj neki! Ha többet csinálsz (már pedig nem fogod kidobni a fél tésztát...), akkor az nagyon időigényes. Ha anyukád "unatkozik" kérd meg, hogy segítsen.

Boldog karácsonyt!

2011. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem teljesen rendben van. Egyrészt végre valami olyan ajándék, ami nem az anyagiakat helyezi előtérbe, másrészt pedig korodból adódóan nem rendelkezel önálló jövedelemmel, így nem is várható el Tőled az ajándék-vásárlás külön-külön mindenkinek. Plusz, sokkal többet ér, amivel dolgozol, mint amit vásárolsz. :)
2011. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
93%
szia szerintem jó ötlet. Mi délután díszítettük fel pont a mézeskalácsunkat, és én csináltam mindenkinek egy névre szólót is, a páromnak is ez fogom adni:). Sztem örülni fognak neki, és végülis nem az ajándék a lényeg hanem a szeretet amivel csinálod:) REMÉLEM SEGÍTETTEM NEKED:)
2011. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)) bár érdekes lesz, mert még soha nem csináltam hehe.
2011. dec. 22. 22:46
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Tökéletes ajándék ez is:)Szerintem biztos tetszik majd nekik, hogy háziaskodsz egy kicsit, meg senki nem is várja el sztem tőled, hogy több ezres ajándékokat vegyél, mivel gondolom még diák is vagy, nincs saját kereseted.
2011. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer én is csináltam muffint minden családtagomnak és barátomnak hármat, karácsonyi szalvétába csomagoltam, átkötöttem szalaggal. Jól nézett ki (a macska az egyik csomagot elrabolta a fa alól vicces volt)


Ne érezd rosszul magad, honnan lenne pénzed? Nem vár senki pénzben értékes ajándékot egy diáktól.

2011. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a receptet csinálom. Mennyi jön ki belőle?:O

2011. dec. 23. 08:00
 8/17 anonim válasza:
Nekem 1 kg lisztből tömérdek mennyiségű lett :) szerintem ebből se lesz kevés :)
2011. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet.

Süt mivel a mézeskalács tartós, ezért csinálhatsz mindenkinek külön-külön is 1-1db-ot, amiekt egyedien díszítesz fel, és azt celofánba csomagolva a fa alá is berakhatod.

Esteleg ha van nyomtatód, akkor 1-1 pici képet is beleragaszthatsz, és a cukormázzal bekeretezheted.

2011. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van hogy tudsz képes mézeskalácsot készíteni.

2011. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!