Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit gondoltok erről...

Szülők, mit gondoltok erről az ajándékról?

Figyelt kérdés

Anyukámnak nem tudom mit vegyek karácsonyra.

Szülinapjára egy szeretlek feliratos párnát varrtam neki,most mást szeretnék. A buszon ha megyünk valahova én mindig zenét hallgatok. Múltkor kérdezte, hogy mi van az mp hármammal. Biztos nem miattam, mert én telefonról hallgatok. Ezért úgy dontottem veszek neki egy mp hármat. Sokat buszozik, mert háromnegyed órára van a munkahelye. A buszon ki nem szeretne zenét hallgatni?

Így holnap megyek és veszek neki egy mp hármat, fülhallgatót, és rátoltom a kedvenc zenéit, majd karácsonykor beteszem neki a fa alá :]

Vélemény? :]

[megjegyzem, hogy fiatalos anyuka]



2012. dec. 7. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Euronics,Saturn,Media Markt.

Ott vannak nagyon jók, és olcsók is.:)

Anyukád nagyon szerencsés ember, hogy ilyen figyelmes lánya van.

2012. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nagyon jó ötlet:) hát media marktba jók vannak
2012. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Megvettem:D

Vettemneki egy kék színűt.

Oda is adtam. [minem akkor adjuk oda az ajándékot]

Tetszett neki. :]

Ha kérdeznétek azért nem karácsonykor adom oda neki, mert én akkor rossz lelki állapotban szoktam lenni,mert elváltak szüleim, és apa az új családjával van meg a nemrég született babával....

2012. dec. 8. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!