Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam meg anyunak...

Csak én voltam csá kérdése:

Hogyan mondjam meg anyunak hogy nekem ez így nem jó?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, a legtöbb barátom hétvégén 11ig vagy tovább is kint lehet. Nekem 8ra vagy maximum fél 9re itthon kell lennem. Teljesen cikinek érzem a dolgot nagyon kellemetlen amikor ők még arról beszélnek hogy hova mennek meg milyen jól fogják érezni magukat meg amikor másnap mesélik hogy milyen jó/vicces dolgokat csináltak meg mennyit nevettek én meg mindenről lemaradok... aztán meg ha kések otthonról pár percet akk anyu nekem támad azzal h 1 hétig nem mehetek ki, rosszabik esetben megüt és ebből elegem van...

2012. dec. 8. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy mert úgysem fogja érdekelni azért nem kell nagy ész ahhoz, hogy rájöjjön, hogy ez neked nem tetszik. Bár szerintem teljesen jól csinálják akár tetszik akár nem még csak gyerek vagy.
2012. dec. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
még megfogod ezt neki köszönni - mondja az a lány akit, mindenhova elengedtek, mindig, bármeddig
2012. dec. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Felt teged es igyekszik megovni a vilagtol amennyire csak lehet. Megkerdezted tole napkozben mikor nyugodt a kornyezet hogy maradhatnal-e 9-ig? Probald meg! De addig mindig erj haza amikorra keri. Ne veszitsd el a bizalmat!
2012. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

tudom hogy nem érted még, de 15 évesen semmi keresni valód az éjszakába

és nem az a normális viselkedés amit ők csinálnak hanem amit tőled vár az anyukád

(nyilván a verés más téma, nem is igazán értem miért teszi)

2012. dec. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van anyukádnak,Őt legalább érdekli a gyereke,egy 15 évesnek semmi keresnivalója kint az utcán vagy buliban. Aludj a barátnődnél vagy,szülinapi buliba mehetsz,esetleg suli buliba vagy olyan kis házbuliba ahol felügyelnek a szülők és csak a barátaid vannak,nincs pia,se cigi,de teljesen felesleges kint lenni pláne télen mit csinálsz te 11kor?? Persze 15 évesen te már felnőttnek hiszed magad pedig hidd el még baromira nem vagy az,később megköszönöd anyukádnak,hogy rendesen nevelt nem úgy,mint a barátaidat a szüleik,inkább legyél otthon pontosan és fogadd el,hogy Ő az anyád Ő tartozik érted felelősséggel
2012. dec. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ja megköszönöm h 10 év mulva mikor majd haverjaim elmegetik a sok hülyeséget én meg h .. sajna egyiklnél sem voltam ott -.-
2012. dec. 8. 13:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
10év múlva megbecsülöd,most még duzzogsz,nem most van itt a bulik ideje hanem érettségi utána főiskolán,egyetemen,szóval ne aggódj semmiről nem maradsz le,legalább nem égsz ki fiatalon
2012. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van?! Az oké, hogy csak fél 9-ig lehet kint, de késik pár percet és megüti, szerintetek ez teljesen oké?
2012. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

10 év múlva, nem beszélni fogank róla, hanem, egy csomó mindent, ami most menőnek, meg bulinak tűnik, annyira fogják bánni, hogy le is tagadják

hidd el - a legőszintébben és a legnagyobb jóindulattal mondom - az a lány aki már korábban válaszolt

2012. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azért érdemes lenn meghallgatni az anyukát, hogy mennyi az a pár perc és hogy milyen gyakran csinálja, a tinik hajlamosak fél órákat is kis késésnek hívni
2012. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!