Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam meg anyunak...

Csak én voltam csá kérdése:

Hogyan mondjam meg anyunak hogy nekem ez így nem jó?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, a legtöbb barátom hétvégén 11ig vagy tovább is kint lehet. Nekem 8ra vagy maximum fél 9re itthon kell lennem. Teljesen cikinek érzem a dolgot nagyon kellemetlen amikor ők még arról beszélnek hogy hova mennek meg milyen jól fogják érezni magukat meg amikor másnap mesélik hogy milyen jó/vicces dolgokat csináltak meg mennyit nevettek én meg mindenről lemaradok... aztán meg ha kések otthonról pár percet akk anyu nekem támad azzal h 1 hétig nem mehetek ki, rosszabik esetben megüt és ebből elegem van...

2012. dec. 8. 00:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ugye milyen sz.r?? Menj koleszbe é sokkal többet fogsz tudni mesélni haverjaidnak, mint ők összesen neked... :D
2012. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tudod, kedves kérdező, az a baj, hogy nem nagyon tudunk neked erre érdemi választ adni azon kívül, hogy anyukád helyesen cselekszik, hogy nem enged tovább, mert mint korábban írták: egy 15 éves gyereknek nem az éjszakában van a helye. Megértem, hogy tini vagy, és felnőttnek érzed már magad - ezzel mindenki így van a te korodban, és csak azt az oldalát látod, hogy te most lemaradsz valamiről, de nem így van. Persze, ezt sem fogod még jó ideig megérteni, de ha tényleg érett akarsz lenni, komolyan gondolkozz el azon, amit ide FELNŐTT? TAPASZTALT emberek írtak neked, ugyanis mi már mind átestünk azokon a dolgokon, amin a te korosztályod.


Én is csak azt tudom írni tapasztaltan: 10 év múlva hálás leszel ezért, a többiek meg úgy próbálják majd letagadni, miket tettek (amikben most te is benne akarsz lenni), hogy csak na! Ami 15-18 évesen menő és poénos, az pár évvel később már nagyon-nagyon gáz és rendesen szégyellünk dolgokat.


Nem tudok más vigaszt írni, ezen át kell esni.

2012. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
a legtöbb amit késtem 10 perc volt aztán volt h 3 percet késtem és rávagta h 2 hétig nem megyek ki... és igen lehet h tényleg rossz szemmel nézem... lehet h hálás leszek érte... de akkoris olyan nyominak érzem magam így :/
2012. dec. 14. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!