Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy 16 éves "gyereknek"...

Ha egy 16 éves "gyereknek" van állandó keresete (140-160 ezer), és a szülei belegyeztek, hogy albérletbe költözzön, van-e bármi, ami miatt ne valósulhatna meg az hogy egyedüi/lakótárssal éljen?

Figyelt kérdés
Felesleges kérdések elkerülése végett a a munkát iskola mellett végzi, nem hátráltatja a tanulásban.(telefonos adatfelvétel).
2012. dec. 12. 07:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem 18 évesen raktak ki otthonról, mondván már megállok a magam lábán. Meg is álltam, lassan magam is anya leszek. A büdös életben nem fogom ezt megköszönni, még ha akkor úgy is éreztem, hogy jó nekem, korai volt. Nem voltam felkészülve rá lelkileg. Megéltem én egyedül is. De rossz volt nagyon. Az, hogy van pénze és tud magára főzni még semmit nem jelent. De persze, ha el is megy, nem biztos, hogy rosszul jár, csak magam példájából indulok ki. Lehet, hogy nálatok jobban jár, ha nincs többet otthon. Az biztos, hogy következményei nem lesznek, nyugodtan elmehet. Ha nem követ el bűncselekményt, akkor mostanáig kellett nevelned. Tovább már nem kell. Sok sikert kívánok neki, és remélem, talál szerető társat magának! Ráfér!
2012. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Teljesen jó hogy ennyire ügyes a fiad, minden tiszteletem az övé, de most komolyan iskola melett , edzés melett, megkeres havi 140 160 ezret??? negyed munka állásban??? mások meg 8-12 órában a beluket kidolgozzák 80 ezerét... ez a szomorú, félre értés ne essék, én nem sajnálom a fiadtól, meg senkitől sem, csak nagyon furcsa ez a világ...
2012. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
miért érzem úgy,hogy ezt nem az anyuka írta ki??egy szülő ha szereti a gyereket nem "dobja" ki,hogy jól keresel tartsd el magad
2012. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján olyan mintha megakarnál tőle szabadulni! Nem el fér a lakásban?! A gyerek az gyerek! Inkább gyűjtse a pénzt, és legyen a családjával! ;) Ő amúgy mit akar?
2012. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta szeret minket, és ha nekünk úgy könnyebb elmegy. És őszintén megvallva tényleg könnyebb lenne... Gyakran fogom látni. Remélem.
2012. dec. 12. 22:21
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért lenne nektek könnyebb... Az volna? Majd két hónap múlva sírva jön vissza, hogy azért anyu mellett könnyebb volt...
2012. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne könyebb ha ténylkeg 160 ezret keress (amit kétlek 16 évesen) akkor simán betud szállni a költségekbe
2012. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!