Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 15 éves lányotoka...

Elengednétek 15 éves lányotokat 17 éves fiújával Budapestre egy fél 1-kor kezdődő mozira? Mármint hajnali fél egykor.

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 17:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
14%
Nem! Kiskorú,semmi keresni valója utcán ilyen későn!Max.7kor itthon kell lennie,ennyi.Nincsenek kivetelek.Dolog,h 8kor is sötét van,de éjjel még több ketes alak van az utcán.
2012. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
41%
8-kor legyen otthon 1 17 éves fiú ?? a Lányt meg megértem ha egyedül van de istenem moziba mennek nem discoba részegek közé és 1 17éves már megtudja védeni magát de nem hinném hogy a moziba belé kötnek majd filmközbe.
2012. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem
2012. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
69%
Ha a srácot engedik, menjen. A 15 éves lány maradjon otthon. Ez nem olyan program, ami mindkettőnek megfelel. Nézzenek filmet otthon a szobában.
2012. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Éjjel kizárt.
2012. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
N e m !
2012. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és 15 évesen ha ilyet mertem volna kérdezni anyától,akkor kb leüvöltötte volna a fejem,meg megkérdezte olna,hogy ugyan,hogyan képzelem én ezt mégis?MEG SEM MERTEM VOLNA KÉRDEZNI.. találkozzanak csak szépen nálatok..de fél 1kor mozizni..hát nem tudom..
2012. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
100%

Amiket az előttem lévők írtak, azoknak a 90%-ával nem értek egyet... a maradék 10%-ba kb csak a Nem tartozik de az idokok néhol vaskalaposak...

Szóval NEM, nem engedném el. Ebben az esetben nem. Nem a sötétség a kérdés, mert igen, 8kor is lehet olyan sötét mint fél1 után.

1. 15 éves, kell hogy határokat szabjunk neki. Szabad a mozgás ebben a korban (persze személyiség függő) max 10ig, mert ez az a kor amikor már kicsit engedni kell a gyeplőn ahhoz hogy biztosan ne érezze magát bezárva. Kell, hogy az önállóságát próbálgassa. De 10nél tovább sehova! engem 16.szn. után engedtek max 12ig de mindig tudták hol vagyok és kivel és időre megérkeztem és nem keveredtem bajba mégis jól szórakoztam sőt!

2. Budapestről beszélünk! Közlekedés? Éjjel? Igen, egy 17 éves fiú meg tudja védeni magát meg a 15 éves lányt is talán de meg is tenné? Ha bízni lehet a fiúban akkor sem engedném vele mert ilyen későn minden sokkal rizikósabb.

3. Meg kell neki mondani, hogy mehet este moziba, mehet a fiúval, megnézheti azt a filmet de találjon olyan időpontot ami a megszabotthoz alkalmazkodik.


20/L rengeteg tapasztalattal a csecsemőktől kamaszokig

2012. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem azért de tele vannak a discok 15-16 éves lányokkal és ők is haza érnek (oké nem helyeslem ) de akkor nehogy moziban ne mehessen el szerinted a moziba mi fog történni ??
2012. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
100%

Kedves Előző! Szerintem nem a mozin van a hangsúly mert nyilván ott baja nem eshet! Sokkal inkább a kora és az időpont a gond.

20/L (az Előző előtti)

2012. dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!