Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 15 éves lányotoka...

Elengednétek 15 éves lányotokat 17 éves fiújával Budapestre egy fél 1-kor kezdődő mozira? Mármint hajnali fél egykor.

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 17:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
38%

Nem!

Azért nem, mert hiába van ekkor is akkor is sötét. Azért feltételezem egy 8 órakor többen mozognak az utcán ,éjfél után pedig már azért esélyesebb, hogy történjen valami probléma.

Egy délutáni mozizás is pont olyan jó lehet , mintha fél 1-kor kezdődne a vetítés. Nem mellesleg ugyan milyen 15 évesnek való filmeket vetítenének fél 1-kor??

Szóval nem.. sőt én maximum 18 éves korában engedném.. Nem azért mert szigorú lennék. Tudom a gyereknek kell, hogy kicsit önállósodjon, elmehessen erre-arra , hogy tényleg legyen saját légköre,de ilyen éjszakai programok kivannak zárva. Szórakozni napközben is lehet..

2012. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
70%
Én is 15 vagyok és a náhány fiú haverommal megyünk megnézni az új Hobbit filmet amit éjfélkor vetítenek. Anyum simán elengedett, mert tudja hogy épségben hazaérek, és hogy csak moziba megyek...szerintem engedd el.. én már 13 évesen is kint maradhattam az egyik barátnőmmel éjfélig egy fesztiválon... szerintem ez a normális.
2012. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
KEdves utolsó! Nem, nem normális. A baj ott kezdődik, hogy sokak szerint az. Aztán nem tudják, miért nem érnek haza éjjel a tinik, és kész is a másnapi híradó. A veszélyérzeted nulla, a szüleid meg hiába bíznak benned, ha a világban nem lehet bízni. Egy 17 éves srác meg nem tudja magát sem megvédeni, nemhogy a barátnőjét. A fegyverek világában az önvédelem, mint olyan, egy vicc.
2012. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"Év eleje óta 87 személyt jelentettek be eltűntként a Szatmár Megyei Rendőrségen - tudtuk meg Ana Malaescutól, a rendőrség sajtószóvivőjétől. A 87 eltűnt személyből 47 volt kiskorú."


Ez még csak egy megye. A teljes cikk itt: [link]



További olvasgatás mozi helyett:

[link]


Jah, és gondolom egyértelmű a válasz...

2012. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
15:53 Mi a tökömet keresne fegyveres ember az utcán éjjel. Ilyenkor néhány buliból hazatartó baráti csoportal találkozhatunk esetleg. Nem mennek ki pisztolyos gyilkosok az utcára tömegesen, hogy mindenkit lelőjenek, aki véletlenül szembejön velük.
2012. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Biztos, hogy nem.Ilyen későn nem biztonságos,és ha mondjuk a fiú elviszi máshova is...nem akarom részletezni.szerintem ne engedd el,
2012. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Te se nézel hìradót látom. Mit keresne fegyveres ember éjjel az utcán? Megy haza a haverokkal a buliból, szerinted? Ha két -három részeg/drogos utcagyereknek gusztusuk lesz a kislányra, mi f*szt kezd velük a lovag? Ugyanmár! Ne csak a mozihoz legyünk elég nagyok, hanem ahhoz is,.hogy észrevegyük, hogy a világ, amiben élünk nem játszótér!
2012. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Engem maximum úgy engednének el, hogy a mozihoz visznek kocsival, aztán a moziból is el, kocsival. :) Mármint a szüleim vinnének-hoznának. :)

15L

2012. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Semmi keppen Nem
2012. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
ha pest megyeiek lennénk akkor igen
2012. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!