Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám nem akar elvinni...

Anyukám nem akar elvinni pszichológushoz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne rá nagyon,de nem akar elvinni. Vannak dolgok,amiket senkivel nem tudok megbeszélni.16/L

2012. dec. 13. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Én szívesen beszélgetek veled.
2012. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Menjel anyukád nélkül.
2012. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jégtánc ***** válasza:
87%
Az iskolátokban nincsen pszichológus?
2012. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Lehel nincs rá pénze.
2012. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Engem sem vinnének el szerintem a szüleim,már többször felvetettem anyának, hogy lehet elmennék , de nem hisz nekem hogy tényleg el akarok menni.

Mindenesetre ha szeretnéd velem beszélgethetsz privátban. Ugyan nem vagyok pszichológus, de amiben tudok segíthetek.Végeredményben is talán könnyebb kezdetben beszélgetni úgy egy emberrel , hogyha nem látod közvetlen ..

2012. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Egyedül is be tudsz menni a sztk-ba, előtte kérni kell időpontot.
2012. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Én is szívesen segítek, ha tudok. Ha mást nem, meghallgatlak szívesen, arra mindenkinek szüksége van. Vannak dolgok, amiket valakivel meg kell beszélni.

Én kétdiplomás pedagógus vagyok, tanultam pszichológiát is, gyerekekkel foglalkozom, hátha tudok segíteni. A saját fiamat is vittem már pszichológushoz, amikor úgy éreztem segíthet, igaz akkor ő még kisebb volt. De te már egyedül is felkereshetsz egy szakembert, ha úgy érzed, neked az segít a legjobban.

Persze felmerül bennem a kérdés, hogy a szüleiddel milyen a kapcsolatod, ha nem bízol bennük, anyukád meg benned nem. Biztos, hogy segítségre van szükséged!

2012. dec. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi a problémád?

Lehet, hogy az is segítene ha kiírnád magadból.

Vagy fogadd el az itt jövő felajánlást, hátha tudnak neked segíteni.

ELvileg minden iskolában kellene, hogy legyen iskolapszichológus vagy ifjúságvédő(nem tudom, pontosan mi a státusz neve) esetleg ő tudna segíteni vagy elirányítani a megfelelő szakemberhez.

2012. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó szívű, rendes, fiatal pszichológus csajszi vezeti az oldalt. Keresd fel. Szerintem akár ingyen is segít neked, akár interneten keresztül is! [link]
2012. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elmehecc a család segítőhőz, sztk-ba, suliba és vannak kimondottak de nem pont pénzért. :)
2012. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!