Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, az évfolyamtársam. Szeretem, már több mint egy éve. Ő nagyon kedves, beszélgetünk facebookon és a suliban is (bár ott csak egy pár szóra, legtöbbször köszönésre futja az idő miatt). Általában jól elvagyunk, május körül el is mentünk (nem "randilag") jégkásázni, ott is elvoltunk, beszélgettünk, stb (nekem már akkor is nagyon tetszett). Szóval tényleg nagyon-nagyon kedves, mindig mosolyog, ha meglát (tudom, hogy apróság, de nekem számít) :) Szóval hogyan mondjam meg neki? (12/l, 7. osztály)

2012. dec. 19. 18:17
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
29es vagyok,még annyi,hogyha elmondod neki,jobb,ha élőben mint facen :) tudom hogy kell hozzá bátorság,de hidd el,jobban meg lehet beszélni,meg ha viszonozza akkor összebújhattok vagy valami :D hogyha már nagyon nem bírod akkor beszélj vele,mert így fel fog emészteni.
2013. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
hogy alakul a fiúval a dolog? :D (hosszúsztoris vagyok)
2013. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Először is, köszönöm az érdeklődést :). Hogy hogy alakul? Hát sehogy. Nem régen volt a szülinapom és még annyit sem kaptam tőle, hogy "boldogat"... Sem facebookon, sem élőben sem sehol... És lehet (vagyis nem lehet, hanem most már biztos), hogy nem érez irántam semmit, de… Attól még-ha más nem- az ismerőse vagyok. Szóval ez az egész hiábavaló volt, sosem lesz belőle semmi. Úgy tűnik, hogy nem az első szerelmemtől fogom kapni az első csókom... :(
2013. máj. 25. 21:38
 34/37 anonim ***** válasza:
engem sem köszöntött fel és nekem is ő volt az első szerelmem :( (előző vagyok)
2013. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

Én 6 évig voltam szerelmes egy volt osztálytársamba. 3-ban jött, akkor még nem tudtam, h mi ez, de éreztem h van valami. Nyolcadikig bénáztam, folyamatosan csorgattam utána a nyálam, majd hat év után, nyolcadik elején a kiránsuláson elmondtam neki, mist már úgy is minden mindegy alapon. Na erre ő tök rendesen tisztázta, h semmit nem érez. Én totál kibuktam, sírtam, egy szál bikiniban, Balaton mellett a viharban, kint a parton. Mikor hazaértünk, tüdőgyulladás miatt 1 hónapig nem mehettem suliba. De 6 év sok idő, rájöttem, h nem érdemes fiú után futni. Most van egy éve, és még mindig rossz rágondolni, de túléltem.

Sok sikert, és igen, lehet 12 évesen is szerelmesnek lenni!

2015. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Velem lényegében ugyanez van, csak a srác nem ismer..,Nekem is segítene pls valaki?
2017. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Lett aztán valami?
2022. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!