Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, az évfolyamtársam. Szeretem, már több mint egy éve. Ő nagyon kedves, beszélgetünk facebookon és a suliban is (bár ott csak egy pár szóra, legtöbbször köszönésre futja az idő miatt). Általában jól elvagyunk, május körül el is mentünk (nem "randilag") jégkásázni, ott is elvoltunk, beszélgettünk, stb (nekem már akkor is nagyon tetszett). Szóval tényleg nagyon-nagyon kedves, mindig mosolyog, ha meglát (tudom, hogy apróság, de nekem számít) :) Szóval hogyan mondjam meg neki? (12/l, 7. osztály)

2012. dec. 19. 18:17
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Hát, mi azért elég gyakran beszélünk (1-3 naponta, változó), bár mindig én írok rá elsőként. Köszönöm a tanácsokat!!!
2013. jan. 13. 13:38
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondj neki semmit!

Mikor én voltam ekkora, még nagyon nem volt divat, hogy egy lány mondja el a fiúnak az érzéseit. Tudom, most már, több, mint egy évtizeddel később divatba jött ez, de én ennek ellenére mégis úgy érzem, hogy a nőnek legyen tartása, és ne valljon szerelmet!

Amit te tudsz tenni szerintem, hogy apró (de tényleg csak nagyon apró), az érzésedre utaló célzásokat teszel neki.

2013. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mik legyenek ezek az apró jelek???? :)
2013. jan. 20. 08:07
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, erre példát mondani nagyon nehéz, ez élethelyzettől függ! Egy adott szituációban próbáld felismerni, mit lehet neki épp mondani, amitől kicsit észrevesz.

De mondom, szerintem ezt sem feltétlenül kell tenned! Ti azért elég gyakran beszélgettek, ha szeretne ő is valamit, akkor fog lépni!

Én életemben 2x is hittem azt, hogy "nem mer lépni a fiú", akit szerettem. Hát mindkétszer kiderült, hogy azért nem léptek, mert nem akartak tőlem semmi többet, csak barátkoztak. Én meg persze jól beégtem, mert én vezettem fel a témát.

Mikor a férjemmel ismerkedtem meg, akkor ő nagyon bátor volt, udvarolt rendesen, ahhoz képest, hogy ő aztán pont nem az a típus, aki olyan könnyen megnyílik és aztán lép... Mégis így volt!

Ha nagyon tetszik egy fiúnak egy lány, akkor mindenképp ráveszi magát, hogy kezdeményezzen! Erősebb a szerelem, mint a gyávaság!

Amúgy a fiúknak is jobban tetszik, ha a lány nem tesz semmit, csak vár! (Férjemnek is jobban tetszett!)

Szerintem legyél türelmes!

2013. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyszerűen csak nem tudom, mit tegyek, sosem voltan még ilyen helyzetben :)
2013. jan. 20. 20:43
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben csak a jelek maradnak. Ha neki is tetszel lépni fog előbb utóbb Ha neki nem volt még barátnője lehet hogy még fél elmondani,de egyszer ha szeret úgy is megteszi.

És alapból mi fiuk nem szeretjük ha a lány kezdeményez ez a fiu dolga (szerintem) 12 F

2013. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

itt egy ellenpélda is én is 7.-től voltam szerelmes egy lányba 12.ben majdnem összejöttünk de egy pletyka miatt sajnos nem jött össze ,én még szeretem őt de ő már nem akar találkozni se velem és facebookon is letiltott

20/f

2013. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 nyuszómuszó14 válasza:
100%
Én megtettem és elmondtam a haveromnak h többet érzek iránta mint barátság! :9 elég jól kezelte de mondta h nem akar megbántani de ő ezt nem tudja viszonyozni! azóta is jóba vagyunk és talán egyszer összejön! :) <3
2013. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
100%
szerintem az teljesen normális ha elmondod neki, hogyha tényleg jóban vagytok, nem fog megharagudni :) (tapasztalatból mondom) amúgy nem értem hogy a lány miért nem mondhatja el...lehet hogy a fiú nagyon fosik és soha nem meri elmondani és akkor mindketten szenvedtek feleslegesen. szerintem először próbálj közelebb kerülni hozzá, ölelgetni, esetleg arcrapuszi, próbáld meg sokszor megérinteni. majd ha gondolod leírhatod privátban, mi történt, szívesen elolvasom :) remélem segítettem :D 15F
2013. máj. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! :) A helyzet változatlan, az egy évből lassan másfél lesz, a tizenkettőből meg tizenhárom, a hetedikből négy hónap múlva nyolcadik és még mindig semmi... A beszélgetéseink változó hosszúságúak, van, hogy 1.5 órán keresztül írogatunk egymásnak, de van, hogy egyáltalán nincs témánk. Remélem, hogy egyszer talán... Le se merem írni :)
2013. máj. 12. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!