Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Könyörgöm, mi lenne a megoldás...

Könyörgöm, mi lenne a megoldás? Már tényleg nem bírok a saját lányommal? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Lányom 14 éves minden hétvegén a hajogyárira jár, nem bírom már idegileg ezt, hogy szombatonként 20 centis magassarkúban, meg kivakolva indul el és vasárnap délbe jön haza. be sem szabadna, hogy engedjék csak ismer valami Béresy Ferencet ő ott a dj.Próbáltam szépen kérni, csúnyán de nem birni vele, a multkor is neki lökött a falnak.mit tegyek ? 56\N
2012. dec. 20. 12:20
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én meg tiltanám neki a magassarkút meg a sminket is ha nem tud normálisan viselkedni!! De istenem te vagy a FŐNÖK nehogy már ő dirigáljon kis "taknyos" még és bocsi a kifejezésért! Húzd ki tőle az internetet és mond meg neki hogy szobafogságban van 3 hétig (kb.)neki lök a falnak????

Ha az én gyerekemről van szó akkora taslit adtam volna neki hogy a szobájában találja magát! NEM VAGYOK HÍVE A VERÉSNEK!!!De azért egy jól elcsattanó pofon vagy tasli észhez téríti..Meg kell neki mondani nyugodtan nem kiabálva hogy amíg nem felnőtt te felesz érte és azt kell csinálnia amit te mondasz neki!!és nem azt amit ő akar

SOK SIKERT

2013. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A gyerekek két okból fognak hallgatni a szüleikre. Ha szereti vagy, ha tart tőle. A jobbik eset, ha szeret, és azért. Na most a lányodnál ez nem játszik, így a marad az, hogy féljen tőled. Én megértem a mai 40-es, 50-es szülőket, akik igyekeznek más módszerrel nevelni a gyerekeiket, mint ahogy őket nevelték. DE! belőletek nem lett ilyen mihaszna, ostoba liba 14 éves korára. Ez a fene nagy liberalizmus. 14 évesen k*rválkodik a gyerek, egyébként meg írni sem tud.

Verd jól szájba a gyereket.

2013. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!