Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszélhetném rá? (Bőv. Lent)

Hogy beszélhetném rá? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Valamelyik nap bemennek a barátaim busszal egy városba (5-en vannak) és anya nem enged el. Köztük van a barátom is, és anya azt mondja nem csavargok, mert szinte minden nap vele vagyok. Hogyan beszélhetném rá, hogy elmehessek? Délután mennénk, és vagy 15 órára itthon is lennék! Köszönöm.

2012. dec. 26. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14 éves vagyok, de engem simán elengednének. Szerinted miért nem enged el az anyukád? (Egyébként anyukád nem tudom mit szólna, ha tudná, hogy vonatozni fogok, messzire, egyedül, és csak másnap jövök haza) :D
2012. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen messze van az az "egy város"?
2012. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
30 perc. De nem enged el. Azt mondja az egy barátnőmön kívül senkit sem ismer, és ezért is nem enged.
2012. dec. 27. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ez butaság, hát délután már itthon vagy...

nem tudom megérteni az ilyeneket, könyörögj még.

2012. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem engedett el.
2012. dec. 28. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!