Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen kamaszról szülők/kamaszok?

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok általában feketében járok vagy szürke 3 centis fültágítóm van tetoválásokat is tervezek szinte minden hova arcra nem és persze szépeket zeneileg ilyeneket szeretek http://www.youtube.com/watch?v=RPg63uxYwN0 vagy http://www.youtube.com/watch?v=XjECjnjl6_Q vagy http://www.youtube.com/watch?v=312Sb-2PovA vagy http://www.youtube.com/watch?v=vjVkXlxsO8Q és még elég sok stílust ezeken kívül a külsőmről annyit hogy: A szépség – a reális és az ideális egybeesése, azaz ami megfelel az általunk ideálisnak véltnek, az szép. Kinek a pap kinek a paplan.Egyébként jófejvagyok eggyik legjobb barátom otthon tanul szinte egyetlen barátja énvagyok a másik meg koncerteken pogózik nem itélek elsőre.

2012. dec. 27. 21:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Hát akkor ezek szerint nincs különösebb baj, csak ne legyél lusta!
2012. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokásom külsőről ítélkezni, de hát mindenkinek van véleménye mindenről és mindenkiről. Mivel a személyiségedről az információink igen csekélyek, nagy véleményeket sem tudunk alkotni.

Talán a legkevésbé érdekel a zenei ízlése, minden ember azt hallgat ami tetszik neki.

A fekete ruhákkal sincs nagy problémám, én is szeretem őket. (Bár azért teljesen fekete sosem vagyok.)

A fültágítót undorítónak és divatból viselésnek tartom.

A kinézetről ennyit, mert mint írtad a szépség is relatív.

Az, hogy a legjobb barátodnak csak Te vagy a barátja, nem garancia semmire. Szintén a pogózóssal.

Szóval, összegezve egy manapság már normálisnak titulálható, egész jóféle (értsd: normális) embernek tartalak, így látatlanban is. :)

Jelzem, ez az én véleményem, nem akartam általánosítani vagy bárkit megbántani.

2012. dec. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó arc lehetsz. Jó a zenei ízlésed, a Linkin Park a(z egyik) kedvenc együttesem. :) A fültágítót én sokakkal ellentétben nem tartom undorítónak, én is akarok fültágítót, csak nem akkora nagyot, mint neked van, legfeljebb 1 cm-set. Tetkókat is jó dolognak tartom, szintén tervezek tetováltatni. Én se öltözök túl színesen, főleg fekete cuccaim vannak, meg szürke, és emiatt úgy hívnak, hogy "fekete"...:D Mondják, hogy ne mindig feketében legyek, de szerintem nem érezném jól magam színes ruhákban, az valahogy nem én lennék.

A leírtak alapján kicsit hasonlítunk, mondjuk tény, hogy nem írtál valami sokat.


16L

2012. dec. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem tökéletes vagy:) Neked ez a stílusod ez ellen senki nem tud semmit tenni:D Ha neked ez tetszik egy lány kedvéért sem kell megváltozni mert aki nem önmagadért szeret az ássa el magát:D szivesen megismernélek:D
2012. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
te olyan ütni való kölyök vagy...
2012. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ütni való? Akkor nem hiába kondizok 3 éve.
2012. dec. 28. 12:16
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
én teljesen elfogadom az ilyeneket sőt vonzanak is.a zene nagyon állat (nem az énstílusom de akkoris az)szeretnék énis tágeszt *__* legalább 15 milist,meg majd tetkót is
2012. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%

Jó az ízlésed. És ha meg is marad a stílusod, akkor kifinomultabb lesz, ami király:)

És igen, a szépség elég relatív a 30mm-hez meg gratulálok a türelemért!

14L

2013. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
30 mm ha sietsz pár hónap ha nem akkor max félév nem egy hosszu idő szeritnem de köszi
2013. jan. 2. 21:56
 20/20 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és én is szinte mindig feketébe/sötét színekben járok. Zenei izlésem is megegyezik a tieddel. Tetkó bejön, én is szeretnék, a fültágító is tetszik, bár én magamnak nem szeretnék, én maradok annál, hogy mást megyek majd belövetni az 5. lyukat a bal fülembe.
2013. jan. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!