Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A ti anyukátok mit mondott,...

A ti anyukátok mit mondott, amikor elmondtátok, hogy megjött a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Az én anyukám azt mondta, hogy ad egy csomag betétet, és hogy mostantól vigyázzak a fiúkkal, főleg a cigányokkal,mert mostantól teherbe eshetek. -.- Tök rossz emlék, anyukám elég rasszista... Komolyan így kellett reagálnia? Csak néztem, én szerintem biztos nem ezt mondanám a lányomnak az első menstruációjánál.

Na és nálatok mi volt?

16/L


2013. jan. 3. 20:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%
amikor megjött még komolyan sportoltam (vízilabdáztam). edés előtt öltözésnél vettem észre, hogy barnás folyás van a bugyimon. szóltam az edzőnek, hogy nem vagyok jól- cikinek éreztem elmondani neki, hogy megjött, ugyanis férfi volt. hazamentem szóltam anyunak, hogy valami barnás izé van a bugyimon... megmutatta hogyan kell használni a betétet, miután végeztem, rendbe raktam magam. megölelt, megpuszilt, közben azt hajtogatta az ő kislánya már nagylány :) annyira aranyos volt :) imádom érte, jó emlékként élem meg a mai napig az első alkalmat :)
2013. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%

Hát én mondtam,hogy vérzek és hogy adjon valamit,erre elkezdett vigyorogni meg könnyezni XDDD és annyira könnyezett,hogy én is elkezdtem könnyezni,aztán én is vigyorogtam,mint a befőtt XDD 11 éves voltam.


17/L

2013. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%

Először csak barnás volt, 2 napig tartott, azt hittem valami fertőzés, mert nem fájt a hasam sem. De a következő hónapban már erős lett. Kissé peches voltam. 12 éves voltam és otthon épp elfogyott a betét. Szóltam anyának, hogy "azt hiszem megjött". Berohant a fürdőbe, átölelt, teljesen fel volt dobva. Futott a másik a fürdőbe betétért, de amikor észrevette, hogy nincs, szólt apának, hogy hozzon, mert már elég késő este volt. Sokkal jobban fel volt villanyozva, mint én. Rokonoknak mesélhette, mert mind mosolyogtak rám találkozáskor,de senki nem szólt vissza.

17L

2013. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Az enyém szerencsére nem riasztotta a komplett rokonságot, vagy legalábbis nem az én fülem hallatára, így nem kellett égnie a pofámnak. Számíthatott már rá a barnás, enyhe "előzmények" után, szóval megmaradt a hidegvérénél.
2013. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 B25 ***** válasza:

Nekem örült hogy nagylány lettem és mindent elmondott nagyjából.

Később még sokszor rákérdezett mivan vele

2013. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 slora ***** válasza:
100%

Én 12 éves voltam,és éppen nyaraltunk.Tök ciki volt,mert nem volt betét,vagy tampon(vagy csak anyukám elrakta valahová és én nem találtam.De szerencsére pont a nyaralás utolsó napján jött meg,és nagyon gyengén.4 óra múlva itthon voltunk én meg megkönnyebbültem.Már mindent tudtam a menstruációról,hogyan használjak betétet.Pár nap múlva elmondtam neki,megölelt és megkérdezte,hogy akkor jók-e azok a betétek amik vannak itthon.

Amúgy az én szüleim is elég rasszisták(de csak a szűk családi körben,így négyünk között tesznek ilyen megnyilvánulásokat),de anyukámnak eszébe nem jutott volna így reagálni. 14/L

2013. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Húha, én talán 12 éves voltam...

Egyedül voltam itthon, amikor megjött, feltett lábakkal gépeztem. Pisilnem kellett, kimentem és láttam, hogy foltos a bugyim. Na, akkor vissza a szobába, kerestem egy bugyit, felvettem, bele a betét, mintha ezer éve ezt csinálnám. Anyu pár órával később jött haza. Elmentünk pár utcával arrébb egy ismerőshöz, és amikor onnan jöttünk haza, akkor mondtam, hogy "jah...amúgy megjött." Annyit reagált, hogy király, tökre örül neki. Nekem ennyi elég is volt.. Előtte pár hónappal már mesélt arról, hogy ilyen így...előfordulhat, hogy lesz, és elmondta, hogy hogyan kell használni a betétet, de az első gyakorlati próba az "élesben" ment. Amúgy, visszaültem gépezni, és tudomást se vettem róla. :D


15/L

2013. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont most elsején jött meg (újévi ajándék...), anyu örüllt neki, azt mondta, hogy de jó!

14/l

2013. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
46%
nekem 13 évesen jött meg, teljesen tájékozott voltam. Dec. 29. volt, ezért otthon volt anyu, mondtam h ,,anyu, asszem megjött" válasza: de jó, betétet találsz a szekrényben, szólj ha nem tudod betenni. Amíg megvan, inkább zuhanyozz, ne fürödj, ha görcsöl a hasad, veszek gyógyszert.
2013. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%
hú hát nálunk ez érdekes volt :D nyolcadikba mentem, és az évnyitó előtt 3 nappal reggeli rutin -> go pisilni xd kimegyek minden nézem mondom ne eh most miért :| aztán leesett hogy miért is piros a wc papír.. suliban is kaptunk ilyen füzetet meg magamtól is addigra rájöttem a dolgokra, nem kellett felvilágosítani.. na de megláttam az első az volt hogy elkiabáltam magam hogy anyaaa o.o anya jött, én pedig megkérdeztem hogy ez most az? ő helyeselt és úgy bepörgött hogy nagyon, elkezdte mutatni hogy kell használni a betétet meg minden kicsit hülyén éreztem magam de végülis utána árasztottam a kérdéseimet rá :D és évzáróra szerencsére el is múlt xd azóta anyával ezt nem annyira beszélem meg, néha megkérdezi hogy volt e ebben a hónapban? megnyugtatom hogy igen vagy hogy épp most van vagy valami és ezen kívül max akkor jön szóba ha nagyon fáj a hasam és tesire kérek felmentést tőle vagy ilyesmi :)
2013. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!