Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A ti anyukátok mit mondott,...

A ti anyukátok mit mondott, amikor elmondtátok, hogy megjött a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Az én anyukám azt mondta, hogy ad egy csomag betétet, és hogy mostantól vigyázzak a fiúkkal, főleg a cigányokkal,mert mostantól teherbe eshetek. -.- Tök rossz emlék, anyukám elég rasszista... Komolyan így kellett reagálnia? Csak néztem, én szerintem biztos nem ezt mondanám a lányomnak az első menstruációjánál.

Na és nálatok mi volt?

16/L


2013. jan. 3. 20:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a 12-dik születésnapom előtt történt pár nappal. Kora reggel felkeltem, mert éreztem, hogy valami nincs rendben odalent, így elmentem wc-re és amikor megláttam a véres foltot, elkezdtem sikoltozni. Anyum nagy álmos fejjel kijött a hálószobából tök dühösen, hogy mégis mi a fenéért hangoskodok. Én meg izgalmamban, nem is tudtam beszélni csak a véres bugyimat mutogatni. Nem nagyon esett le neki csak olyan jó 2 perc múlva, hogy most már menstruálok. Erre fogta adott nekem egy keresztet(†) és megölelt. Majd rezzenéstelen, ugyan olyan álmos arccal csak annyit mondott. - Gratulálok, nagy lány lettél. Van a felső polcon tampon,betét, vatta azt használod amelyiket akarod. És visszament aludni...:D

17/L

2013. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
46%
11 évesen strandolás előtt vettem észre hogy megjött, nagy sikoly- majd jött anyum, gyanítva hogy mi a gond. :D Elmagyarázta mit hol találok és hogyan kell használni :D Majd közölte a fél családdal (Y) Azóta eltelt 9 év...
2013. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam tortával ünnepeltek -.- Irtó ciki volt, égett a pofám.
2013. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#20


"nyolcadikba mentem, és az évnyitó előtt 3 nappal"

+

"és évzáróra szerencsére el is múlt"


Nem véreztél el? :D

2013. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Utolso! Ez nagyon nagy volt :D megnevettettel :'D
2014. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!