Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon félek, hogy anya...

Nagyon félek, hogy anya elolvassa a naplómat! Elég durva dolgok vannak benne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A naplómtól biztos nem fogok megválni de egyre merészebb dolgokat is beleírok pl. hogy miket beszéltem egy fiúval..meg hát nem olyan átlagos beszélgetések..És szinte rettegek,hogy vki beleolvas!az iskolába nem merem magammal hordani mert róluk is írtam meg ha turkálnak a táskámba(szoktak olyat...).De a naplóírást nem fogom abbahagyni!Sajnos nem lakatos hanem csak úgy van és a szekrény tetejére van rakva...De takarításkor vagy ha csak ott van az ágyon míg kimegyek wc -re is akár hányszor hozzá kerül bele olvas...Mit csináljak? Még az iskolába is azon gondolkodom,hogy nem-e találja meg..:/ Mit csináljak?
2013. jan. 3. 21:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyedben lennék megmondanám anyámnak, hogy semmi köze nincs hozzá és hogy hagyjon békén, mert legalább ezen a területen nyugalomra vágysz. A naplót pedig nem neki írod. Keress neki valami olyan helyet, ahol soha se keresné, biztos van olyan a szobában pl. szekrény mögé becsúsztatni, de még sorolhatnám,...


Ennél csak egy durvább ötletem van: zárd be a szobádat (ekkor is rejtsd el azért), de ez komoly konfliktusokat szülhet. Tapasztalatból mondom.


Jobb ötletem pillanatnyilag nincs.


16/F

2013. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég tuskóság anyukádtól, ha tényleg beleolvas. Meg kell vele értetni, hogy neked is szükséged van a magánszférára. Amúgy ha padlószőnyeged van, akár az alá is berejtheted, vagy ágy mögé stb.
2013. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ágy alatt alakits ki egy rejtett helyet, vagy ha olyan az agyad a matrac es a keret koze alulrol. Egy keves szog meg egy vekony falap lenne az egesz.
2013. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Rejtsd el nagyon jól a naplódat, és ha ki is mész valahová, mint ahogy mondtad, pl wc-re akkor ne hagyd az ágyon, hanem tedd el, legalább az ágy alá...:)

+ írj kamunaplót, benne teljesen átlagos dolgokról, pl a napod rövid összegzéséről, meg ilyesmikről

2013. jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én már felnőtt nőként tudtam meg anyámtól, hogy rendszeresen olvasta az enyém, pedig nem hagytam elöl, elhiheted. Felháborítónak tartom és sosem fogom elfelejteni neki, hogy ennyire semmibe vette a magánéletem. Úgy gondolom, hogy ha el akarod ezt kerülni, akkor ne írd le. Ha pedig leírod, vállalod a kockázatot, hogy el fogja olvasni. Tiniként nem tudod elrejteni az életed a szüleid elől, és hogy ők mennyire tisztelik a te magánéleted, kérdéses. Tanácsom nincs, mert ha nem hagyod abba, akkor a kockázat megmarad, és ezt te is tudod. El is áshatod, akkor is papíron maradnak a gondolataid.
2013. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egyszer elolvasta anyu a naplómat. Viszonylag durva dolgok voltak belőle, iszonyat nagy bajba kerültem... Szóval én a helyedben nem írnám tovább...
2013. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem van olyan plüssöm aminek az aljába betudom tenni:)
2013. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%
Én is azt mondom, mint az egyik válaszoló! Írd be a számítógépbe amit nem akarsz, hogy más lásson, és rejtsd el a fájlt!
2013. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Legyen egy saját felhasználó fiókod, és azt jelszavazd le. Amit abba írsz, azt meg rejtsd el! :)
2013. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
van fiokos szekrenyed? a legtutibb rejtekhely a legalso fiok alatt leco kb 1 cm nagysagu res. en ott tartottam anno a naplomat. aztan az ongyujtot meg az ovszert, de errol csitt. :D
2013. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!