Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ha ennyit alszik?

Normális ha ennyit alszik?

Figyelt kérdés

Barátnőm miután hazamegy az iskolából alszik kb. két órát. Csak nekem furcsa, hogy ilyen korban még szükséges neki a délutáni alvás? Egészséges ez egyáltalán??


15/L(a barátnőm is annyi)



2012. dec. 3. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka mennyit alszik? mert lehet, hogy a 8 helyett csak mondjuk 5-6-t.
2012. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A meglátásom szerint ez normális. Amikor én ennyi idős voltam, gyakran és is haza mentek és aludtam egy-két órát. Ne aggódj miatta, valószínűleg ki fogja nőni. De persze ez attól is függ hogy mikor kel reggel.
2012. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mért ne lenne normális??

Én kiskoromban sosem aludtam délután, most meg ha hazaérek suliból (kb 8.-os korom óta), alig várom, hogy bírjak aludni. Suliba is azzal vigasztalom magam hogy ha hazamegyek birok aludni:DDD

amúgy én van, hogy hazaérek délután 2kor, és egész este 10ig alszok...:)

mondjuk, nálam közrejátszik, hogy én éjszaka hétköznap 2-4 között alszom el, és fél 7kor kelek.


Egyébként nekem kb nincs is olyan ismerősöm, aki ne imádná a délutáni alvást, suliba is szinte az összes osztálytársam hazamegy, és alszik :)) nekem inkább te vagy fura:D


15L

2012. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát tudtommal ha délután csicsikál akkor körülbelül csak 6 órát alszik az éjszaka folyamán!
2012. dec. 3. 15:50
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális és addig jó amíg megtudja tenni hogy ledőljön pihenni. Nagyon fontos az alvás, és ha jól esik neki akkor miért ne aludhatna? Lehet hogy utána atanulás is könyebben megy neki.
2012. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez év elején volt így, hogy olyan iszonyatosan fáradt voltam, hogy minden délután ledőltem aludni egyet.

17F

2012. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális!

Te mennyit alszol esténként? Nem szoktál álmos lenni, mikor hazaérsz a suliból?

Engem sokszor annyira lefáraszt az iskola, hogy ahogy hazaérek, megebédelek, és már dőlök is az ágyba. :)

Volt, hogy tudtam, másnap dolgozatot írunk bioszból, de annyira rohadtul fáradt voltam, hogy alvás nélkül meg sem tudtam volna tanulni. Ahogy hazaértem, aludtam is, este 11-kor felkeltem, megfürödtem, tanultam hajnali 1-ig, aztán újra aludtam. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én állandóan álmos vagyok, legszívesebben mindig csak aludnék. :D

16/L

2012. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Én ekkortájt voltam a legfáradtabb, leglustább, legnyűgösebb, legálmosabb. Állandóan képes lettem volna aludni. Emiatt tanulni se mindig tudtam, össze-vissza ingadozott a teljesítményem, de az érettségim egészen jó lett, szóval nem volt baj belőle. Szerintem normális, majd kinövi.
2012. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez teljesen normális, főleg ha csak 6 órát alszik éjjelenként.
2012. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megnyugodtam!:) úgy látszik akkor én vagyok a fura, de én ha én akarnék se tudnék délután aludni!xD lehet hogy nem magamból kellett volna kiindulnom..
2012. dec. 3. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!