Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, szerintetek korai?

Szülők, szerintetek korai?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok a barátom 16.Lassan 1 éve vagyunk együtt,nem történt semmi csak csók,kézen fogva járás,összebújás.Szerintetek korai lenne a petting?Nem szex,ez meg se fordult a fejünkben.De olyan jó lenne már kicsit "magasabb" szintre emelni a kapcsolatunkat.Szülők ti megengednétek a lányotoknak,ha kikéri a véleményeteket?Korai lenne?:(

2013. jan. 5. 23:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Most megnyugtattatok:))
2013. jan. 7. 15:24
 12/14 anonim ***** válasza:
10 válaszoló, neked anyukád 13 éves korodba azt mondta jól van lányom érett vagy már csináld nyugodtan, és szedj fogamzásgátlót????? naa aaaz szerintem kajak korai!
2013. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a hozzád hasonló kamaszoknak el kéne valamin töprengeni. Miért van az, hogy a 14-17 évesek állandóan sexelni akarnak a barátjukkal, és kiakadnak azon, ha a szülő ellenzi, majd amikor ezek a kis kamaszok felnőnek, és nekik lesz 14-17 éves sexelni akaró gyerekük, akkor ők is ugyan úgy ellenzik (legalább is a többség).


Megmondom. Mert benő a fejük lágya, nem csak tudják, hanem ÉRTIK is a lehetséges következményeket. ÉS hiába hiszi minden korodbeli, hogy tud védekezni, mégis rendszeresen olvasni itt is, hogy terhesek lettek, vagy nemi betegek. És mindegyik azt hitte/hiszi, hogy ez VELE nem történhet meg.

2013. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem korai.

És őszintén remélem, hogy a lányaimnál ennyi idősen ez föl sem merül majd. (Még kisebbek)

Bár ez sok mindentől függ, hogy ki mit tart korainak, nem ismerem sem a családodat, sem a körülményeidet.


Ami biztos: ha mégis tovább léptek, akkor védekezzetek felelősség teljesen, és a fogamzásgátló tabletta még csak eszedbe se jusson ennyi idősen!!

Használjatok óvszert.

2013. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!