Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek, hogy mondjam el...

Szerintetek, hogy mondjam el neki? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, anyukámmal és 18 éves bátyámmal élek. Anyu nagyon szigorú, főleg fiúk terén. Osztálytársam bátyjával elég jóban vagyok, és azt mondta, tetszem neki, és járna velem. ( én 8.as vagyok, ő 10.es. ) Nem rossz tanuló, rendes, eléggé kedvelem. Anyu nem ismeri, még nem beszéltem neki róla. Eddig nem volt barátom, és anyu nem szereti, ha fiúkkal vagyok. Bár elég sok fiú barátom van.:) Szerintetek?

2013. jan. 7. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Állj elé és mond meg neki, hogy mi a helyzet. Egyszer ezen neked is és neki is túl kell esni. Hát most eljött az ideje!
2013. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, nem élhetsz zárdába, szórakoznod kell neked is :)
2013. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Hát..majd meglátjuk, mi lesz.:/
2013. jan. 7. 18:37
 4/5 anonim válasza:
elmondtad? engem is erdekelne, mivel majdnem ugyanilyen helyzetben vagyok :D
2013. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, mert Robival múlt héten beszéltem ezeket a dolgokat ( h tetszem neki ) és ő akkor kérdezte h járnék-e vele. De én nem szeretném facebookon elkezdeni.:) lehet h most hülyének néztek, de....inkább szeretnék még vele beszélni, és jobban megismerni.:) csak sajnos ez nem jött össze mert ezen a héten nem mentem suliba, mert csúnyán kibicsaklott a bokám.:/ szóval majd jövő héten :) Amint elmondom anyunak szólok!:)

Amúgy hány éves vagy?:)

2013. jan. 11. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!