Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért baj az ha valaki vidám...

Mért baj az ha valaki vidám és pörgős lány?

Figyelt kérdés
Van egy bnőm akit nagyon imádok de azt mondja hogy nem kéne mindig vidámnak lennem.ő meg már 1éve sír egy pasi miatt.akkor van aki azt mondja hogy gyerekes vagyok(legalábbis lányok ezt mondják)de van sok fiú haverom akikkel nagyon közeli kapcsolatba vagyok és ők szerint nem.persze nekem is vannak pillanatai nagyon sokszor amikor magamba zuhanok,de ezt mások előtt soha nem mutatom hanem úgyan úgy jókedvűnek és boldognak látszom.talán ez a baj?hogy a szomorúságom megpróbálom vidámság alá rejteni?
2009. aug. 28. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Te mit gondolsz? Igazuk van a rosszkedvű barátaidnak? Tényleg gyerekesnek érzed magad? Miért fontos más véleménye? Én a magam részéről sokkal jobban szeretem a vidám és pörgős embereket. Az a tapasztalatom, hogy ezek az emberek sokkal többre viszik az életben mint a besavanyodottak! Szóval fel a fejjel, és nincs semmi baj veled. Talán csak a baráti körödben kéne némi változtatást eszközölnöd.

Szép napot neked!

Egy örökké mosolygós és nagyon pörgös kismama

2009. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:)
2009. aug. 28. 15:24
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez hüyeség. Ne legyél vidám... na persze. zuhanj magadba és sírj éveken keresztül. az jobb. nem tudom mire gondolt a barátnőd... én is vidám, pörgős lány vagyok. nem mindenkinek tetszik ez. legjobb barátnőm így szeret. Volt már 2 fiúm, és ők ezt szerették bennem. Idén nyáron az ilyen "1 napos kísérgetlek mindenhová" fiúk is azt mondták, hogy járnának velem, nagyon szívesen. Szval ne adj a buta barátnőd véleményére!

14/L

2009. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél szomorú. A gyereksség viszont nem egyenlő a vidámsággal, tényleg nagyon zavaró, ezt megvizsgálhatnád, hogy miért mondják. A fiúk úgyis tovább gyerekesek mint a lányok, lehet őket azért nem zavarja. Persze az sem biztos hogy tényleg gyerekes vagy.
2009. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is életvidám vagyok szerintem ez tök jó,a legjobb barátnőm is ilyen mint én és mi mindig leszóljuk azokat akiknek nincsen humorérzékük meg életkedvük egy pasi miatt..vagy más miatt,amikor mi csak meg akartuk őt nevettetni, és akkor ő is bunkózott velünk hogy "nekünk mér kell ilyennek lennünk?" Én akkor ideges lettem és megmondtam neki hogy "érdekel hogy mi van veled de én nekem még attól jó kedvem van meg ha nem vennéd észre akkor próbáltunk téged nevettetni te meg csak itt bunkózol" És másnap kérte hogy megint találkozzunk egy kicsit nevettessük meg meg beszélgessünk,és bocsánatot kért mert hogy igazunk volt.. :)

dehát ki hogy gondolkozik..

2009. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó, ha tényleg vidám vagy! Örülj neki! De írtad, hogy van, amikor a rosszkedved leplezed vidámsággal, erre viszont rámehet az egészséged, ha a barátnőddel megtudsz beszélni mindent, ne fojtsd magadba a bánatod!!! Én azt kívánom, hogy csak vidámságra legyen okod! De, ha baj van, beszéld meg akiben maximálisan megbízol, és ne tartsd magadba!!!! Minden jót kívánok Neked!!!
2009. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Ezt figyeld: 13 éves lány vagyok van egy "barátnőm". Ilyet szól: Atya úr isten! 13 éves vagy és röhögsz. Olyan vagy mint egy óvodás. Egyáltalán miért nevetsz? (azért nevettem mert éppen mondott valami hülyeséget)


Nem igazán érdekel , mert én így érzem magam, sosem szoktam ezt túlzásba vinni. Te is biztosan olyasmi vagy mint én!! Nyugodtan add önmagad!

2009. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Szia! amiket leírtál mind igaz rám is! ugyanez:D énis mindig a boldogságot mutatom más felé, mindig mosolygok és pörgök. Az én barátaimnak ezzel nincs bajuk, ők is ilyenek és így szeretnek...nem lehet h rossz társaságba kerültél? ha ők nem ilyenek hanem nagyon mások akkor lehet h hozzád hasonlóbakkal kéne haverkodnod..:) remélem segítettem:)
2009. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Vidámnak lenni jó dolog. Ne negedd lehúzni magadat a bánat mocsarába :)
2009. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az összes választ!Ezektől is vidámabb lettem:D!
2009. aug. 29. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!